| کد مطلب: ۱۰۶۶۵۶۲
لینک کوتاه کپی شد

قاتل سریالی مردان مازندرانی کیست؟

آرمان ملی : وقتی زن ۵۶ ساله به جرم قتل همسر صیغه‌ای‌اش دستگیر شد، کسی تصورش را هم نمی‌کرد که او یک قاتل سریالی است که طی ۹ سال جنایت، شوهران صیغه‌ای‌اش را به قتل رسانده است.

قاتل سریالی مردان مازندرانی کیست؟

هر چند زن ۵۶ ساله به قتل 7 مرد اعتراف کرده اما بررسی‌ها نشان می‌دهد که او در این سال‌ها ۱۳ شوهر صیغه‌ای داشته که همه آنها جان‌شان را از دست داده‌اند و به همین دلیل احتمال می‌رود آمار قربانیان او بیشتر از 7 نفر باشد. قاتل سریالی مازندران که «کلثوم» نام دارد، هفته گذشته از سوی پلیس شهرستان محمودآباد به جرم قتل شوهرش دستگیر شد. شوهر او مردی ۸۲ ساله بود که ابتدا تصور می‌شد به‌دلیل سکته جانباخته اما بستگانش می‌گفتند که او به قتل رسیده است. کلثوم ۵۶ ساله با مهریه پنج میلیارد ریالی به‌عنوان همسر صیغه‌ای مرد ۸۲ ساله راهی خانه او شده و زندگی مشترک این زوج آغاز شد.

اما فقط چندماه زمان کافی بود تا مرد ۸۲ ساله متوجه شود که کلثوم قصد جانش را دارد. این مرد چند روز پیش از مرگش به بچه‌هایش گفته بود که کلثوم به زور به او قرص فشار و قلب می‌دهد و هر بار با خوردن نوشیدنی‌هایی که وی درست می‌کند، از حال می‌رود. مرد ۸۲ ساله تنها چند روز پس از گفتن این جملات به فرزندانش، جانش را از دست داد و به‌دنبال مرگ او، فرزندانش راهی اداره پلیس شدند و از همسر صیغه‌ای پدرشان به اتهام قتل شکایت کردند. با این شکایت، پرونده‌ای در دادسرا تشکیل و تیمی از مأموران به تحقیق درباره مرگ مرد ۸۲ ساله پرداختند و با به‌دست آمدن سرنخ‌هایی که ظن دست داشتن کلثوم در جنایت را قوت می‌بخشید، این زن دستگیر شد. زن ۵۶ ساله هفته گذشته دستگیر و تحت بازجویی‌ قرار گرفت.

او که می‌دید دستش نزد پلیس رو شده، علاوه بر قتل پیرمرد ۸۲ ساله به قتل ۶ نفر دیگر هم اعتراف کرد؛ ۶ نفری که همگی مردانی  75 سال به بالا بودند که زن جنایتکار ابتدا به‌صورت موقت با آنها ازدواج می‌کرد و پس از حدود ۲ تا ۳ ماه زندگی مشترک، با خوراندن قرص یا حل کردن آن در نوشیدنی، طعمه‌هایش را به قتل می‌رساند. اعترافات زن جنایتکار نشان می‌داد که او در خانواده‌ای کاملا معمولی در یکی از روستاهای شهرستان ساری به دنیا آمده بود. وی در ۱۱ سالگی با نخستین شوهرش ازدواج کرده که حاصل این ازدواج یک فرزند پسر بود؛ پسری که سال‌ها بعد بر اثر بیماری درگذشت. کلثوم پس از مرگ شوهر اولش، با مرد دیگری ازدواج کرد؛ ازدواجی که حاصل آن دختری بود که حالا ازدواج کرده و از اینکه مادرش به قتل دست‌کم  7 نفر اعتراف کرده، شوکه شده است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار