| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۴۸
لینک کوتاه کپی شد

اسامی مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ | حال سه نفر وخیم است

معاون اورژانس کشور آخرین وضعیت و حال جسمانی مجروحان و مصدوممان حادثه تروریستی شاهچراغ شیراز را اعلام کرد؛ بر اساس این اعلام حال 3 نفر از مجروحان حادثه وخیم گزارش شده است.

اسامی مجروحان حادثه تروریستی شاهچراغ | حال سه نفر وخیم است

 

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بابک یکتاپرست بیان کرد: ۱۰ نفر در حادثه تروریستی حرم شاهچراغ(ع) مصدوم شده‌اند که توسط همکاران اورژانس به آنها خدمت رسانی شده است.

او ادامه داد: دو نفر از مصدومان به دلیل برخورد گلوله مجروح نشده‌اند بلکه یکی به دلیل ترس ناشی از حادثه و دیگری به دلیل ازدحام جمعیت دچار آسیب شدند.

معاون سازمان اورژانس کشور در گفت‌وگو با ایسنا اضافه کرد: حال عمومی این دو مصدوم در شرایط نرمال قرار داشته و در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شدند.

به گفته یکتاپرست، ۸ نفر از مصدومان به دلیل برخورد گلوله دچار مجروحیت شدند که یکی از مصدومان در همان لحظات اولیه به دلیل شدت جراحت وارده جان خود را پس از انتقال به بیمارستان از دست داد.

او با بیان اینکه حال سه نفر از ۷ مصدوم دیگر وخیم است، عنوان کرد: دو مصدوم به دلیل برخورد گلوله با ناحیه قفسه سینه و شکم در اتاق عمل تحت جراحی قرار دارند و یک مصدوم به دلیل برخورد گلوله با صورت در حالت کما به فر می‌برد و لوله‌گذاری تنفسی انجام شده است.

معاون سازمان اورژانس کشور هم‌چنین اسامی مجروحانی که اکنون در بیمارستان بستری هستند را غلامعباس عباسی، محمدحسین زارع، عیسی قدرتی، محمد جهانگیری، امین زارع، مریم دادی و اسماعیل مقدس اعلام کرد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار