| کد مطلب: ۱۱۲۲۵۹۸
لینک کوتاه کپی شد

راز نوشابه های مرگ در جنگ اوکراین فاش شد

با ادامه جنگ در اوکراین، روزنامه نیویورک تایمز آمریکا در گزارشی از تلفات نیروهای ارتش اوکراین در جنگ خبر داده است، اما این تلفات را نه در نتیجه جنگ، بلکه در نتیجه مصرف نوعی نوشابه انرژی زا عنوان کرده است.

راز نوشابه های مرگ در جنگ اوکراین فاش شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، با ادامه جنگ در اوکراین، روزنامه نیویورک تایمز آمریکا در گزارشی از تلفات نیروهای ارتش اوکراین در جنگ خبر داده است، اما این تلفات را نه در نتیجه جنگ، بلکه در نتیجه مصرف نوعی نوشابه انرژی زا عنوان کرده است. در این گزارش آمده است:

پرسنل نظامی اوکراینی شروع به مصرف بیش از حد نوشیدنی های انرژی زا کرده‌اند و این نوشیدنی باعث مرگ آن‌ها شده است. یک سرباز اوکراینی با نام مستعار باسیخ (به معنای دیوانه) می گوید «صبح که از خواب بیدار می شوم، یک نوشیدنی انرژی زا می نوشم. وقتی گشت می روم، یک نوشابه انرژی زا می نوشم. قبل از حمله یک نوشیدنی انرژی زا می نوشم و همواره یک نوشابه انرژی زا همراهم هست.»

نیویورک تایمز در ادامه گزارش خود نوشته است: یکی دیگر از سربازان گروهبان پیاده نظام ارتش اوکراین هم گفته است که نوشیدنی های انرژی زا منجر به مرگ سربازان می شود. او درباره یکی از نیروهای زیردستش صحبت کرد که در یک نقطه بی حرکت نشسته بود و یک قوطی نوشیدنی نوشابه انرژی زا در دست داشت. پزشکان نتوانستند او را نجات دهند، چون او به طور مرتب نوشیدنی های انرژی زا مصرف می کرد و مصرف همین نوشابه باعث ایست قلبی و مرگ او شده بود.

منبع : برترینها

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار