| کد مطلب: ۱۱۱۹۰۰۹
لینک کوتاه کپی شد

کمپین ترامپ پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرد

کمپین ترامپ، با افزودن گزینه ارز دیجیتال، پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرده است. این در حالی است که در زمانی که ترامپ در قدرت بود، نسبت به ارزهای دیجیتال تردید داشت.

کمپین ترامپ پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرد

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از مهر؛ ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور سابق آمریکا، «دونالد ترامپ»، اعلام کرده است که از طریق ارزهای دیجیتال کمک‌های مالی می‌پذیرد.

هیل گزارش داد، این اولین باری است که یک نامزد ریاست‌جمهوری در آمریکا جمع‌آوری کمک مالی خود را به ارز دیجیتال نیز مورد پذیرش قرار می‌دهد.

به گفته کمپین انتخاباتی ترامپ، اهداکنندگان مجاز خواهند بود از طریق کمیته‌های جمع آوری کمک‌های مالی مشترک با استفاده از هر ارز دیجیتال پذیرفته شده از طریق Coinbase Commerce به کمپین ترامپ کمک کنند.

همچنین گفته شده است که محدودیت‌های استاندارد مشارکت و الزامات افشای کمیسیون انتخابات فدرال (FEC) همچنان برای این کمک‌ها اعمال می‌شود.

اعلام پذیرش این کمک‌ها پس از آن صورت گرفت که کمپین ترامپ در ماه آوریل بیشتر از کمپین بایدن کمک مالی جمع آوری کرد.

کمپین ترامپ، با افزودن گزینه ارز دیجیتال، پذیرش کمک مالی به ارز دیجیتال را آغاز کرده است. این در حالی است که در زمانی که ترامپ در قدرت بود، نسبت به ارزهای دیجیتال تردید داشت.

پیشتر ترامپ در سال ۲۰۱۹ گفته بود که طرفدار بیت کوین و سایر ارزهای رمزنگاری نیست و ارزش آنها بسیار نوسان و روی هواست.

حتی در اوایل سال جاری، ترامپ گفته بود که در صورت انتخاب شدنش اجازه ایجاد ارز دیجیتال توسط بانک مرکزی آمریکا را نخواهد داد و آن را «تهدیدی خطرناک برای آزادی» خوانده بود.

دو روز پیش نیز، «دونالد ترامپ» رئیس جمهور سابق آمریکا در رسانه اجتماعی خود (تروث سوشیال) نوشته بود که کاخ سفید به خاطر پرونده حق السکوت باید از او عذرخواهی کند.

بر اساس اعلام این رسانه، رئیس جمهور سابق آمریکا در این باره نوشت: توافق همگانی درباره این واقعیت وجود دارد که پرونده ساختگی «آلوین براگ» (Alvin Bragg، دادستان منطقه منهتن) علیه من، یک محاکمه ساختگی است که مستقیماً از تالارهای داخلی (کاخ سفید) به راه انداخته شده و تحت پیگرد قانونی قرار گرفته است.

دونالد ترامپ اضافه کرد: بنابراین کاخ سفید و وزارت دادگستری باید فوراً این پرونده را کنار گذاشته و از من و همه سایرین عذرخواهی کنند.

نامزد جمهوری خواهان در انتخابات ریاست جمهوری ۵ نوامبر ۲۰۲۴ آمریکا به جعل سوابق تجاری مربوط به پرداختی در سال ۲۰۱۶ به استورمی دنیلز، ستاره سابق فیلم‌های غیراخلاقی متهم شده است.

هفته گذشته نیز جو بایدن رئیس‌جمهور آمریکا و دونالد ترامپ رئیس‌جمهور پیشین این کشور توافق کردند که ۲ مناظره در ماه‌های ژوئن و سپتامبر برگزار کنند.

بر اساس اعلام این رسانه، اولین مناظره در روز ۲۷ ژوئن (پنجشنبه ۷ تیر ماه ۱۴۰۳) به میزبانی شبکه تلویزیونی سی‌ان‌ان که زمینه را برای اولین رویارویی ریاست جمهوری طی چند هفته آینده فراهم کرد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار