| کد مطلب: ۱۱۱۶۴۵۶
لینک کوتاه کپی شد

شهادت ۲ رزمنده حزب‌الله لبنان در راه قدس

حزب‌الله لبنان از شهادت ۲ رزمنده مقاومت اسلامی در راه قدس خبر داد.

شهادت ۲ رزمنده حزب‌الله لبنان در راه قدس

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از افکار نیوز؛ حزب‌الله لبنان با صدور بیانیه‌هایی اعلام کرد که ۲ تن از رزمندگان مقاومت اسلامی در جریان نبرد با رژیم صهیونیستی به شهادت رسیده‌اند.

حزب‌الله لبنان اعلام کرد: مقاومت اسلامی با افتخار فراوان، شهادت رزمنده «حسن محمد اسماعیل» (حسن حیدر) متولد سال ۱۹۹۳ میلادی از اهالی شهرک کفرفیلا در جنوب لبنان در راه قدس را اعلام می‌دارد.

در بیانیه دیگر حزب‌الله لبنان نیز آمده است: مقاومت اسلامی با افتخار فراوان، شهادت رزمنده «مصطفی علی عیسی» (حیدر) متولد سال ۱۹۸۸ میلادی از اهالی شهرک الدلافه در البقاع غربی در راه قدس را اعلام می‌دارد.

پیش از این نیز گردان‌های قدس (شاخه نظامی جنبش جهاد اسلامی فلسطین) اعلام کرد که ۳ نفر از مبارزان این گردان‌ها در جنوب لبنان به شهادت رسیده‌اند.

بنا بر اعلام گردان‌های قدس این شهیدان «محمود محمد بلاونی» (ابو عدی) ۲۹ ساله، «احمد محمد حلاوه» (ابو محمد) ۲۸ ساله و «محمد حسین جود» (ابو ورد) ۲۷ ساله و از اعضای گردان «علی الاسود» مستقر در سوریه وابسته به گردان‌های قدس بوده‌اند.

بر اساس بیانیه صادره از سوی گردان‌های قدس، این مبارزان، در جریان انجام وظایف جنگی خود در جریان عملیات طوفان الاقصی در جنوب لبنان به فیض شهادت نائل آمده‌اند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار