| کد مطلب: ۱۱۱۴۰۱۰
لینک کوتاه کپی شد

پیام تازه گردان های قسام برای خانواده اسرای اسرائیلی

گردان‌های «عزالدین القسام» با استناد به سخنرانی اخیر سخنگوی این گردان‌ها، پیام دیگری به خانواده‌های اسرای صهیونیستی ارسال کرد.

پیام تازه گردان های قسام برای خانواده اسرای اسرائیلی

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از ایسنا؛ همزمان با تظاهرات صهیونیست‌ها علیه کابینه رژیم صهیونیستی که خواستار دستیابی به توافق درباره تبادل اسرا با مقاومت فلسطین است، گردان‌های القسام امروز جمعه با اشاره به سخنرانی اخیر «ابوعبیده» سخنگوی این گردان‌ها در پیامی خطاب به خانواده اسرای صهیونیست اعلام کرد: سناریوی رون آراد (اسیرصهیونیستی که کشته شده بود) محتمل‌ترین سناریو برای فرزندان شما در غزه است.
ابوعبیده در سخنرانی خود گفته بود دشمن تلاش می کند که به وعده‌های خود در مذاکرات پایبند نباشد و به دنبال به دست آوردن زمان بیشتر است. سناریوی «رون آراد» بیشتر از هر سناریوی دیگری ممکن است در ارتباط با اسرای دشمن در غزه تکرار شود. توپ اکنون در زمین هر طرفی از دشمن است که این امر به او مربوط می‌شود اما زمان تنگ و فرصت کم است.

سخنگوی القسام گفته بود خانواده‌های اسرای صهیونیست خواهند فهمید که کابینه فاشیستی آن‌ها چه فاجعه‌ای علیه آن‌ها مرتکب شد اما دیگر دیر شده است. به نتانیاهو می‌گوییم که مرگ شما و نابودی اشغالگری‌تان حتما فرا خواهد رسید و گریه‌های دروغین در مقابل چشمان دشمن منجر به تغییر چهره شما نخواهد شد.
پیشتر هم القسام فیلمی از اسیر صهیونیست منتشر کرد که خطاب به کابینه رژیم صهیونیستی گفت: آنچه از شما انتظار می رود را انجام دهید و ما را فوراً به خانه بفرستید. آیا این برای شما زیاد است؟
پس از انتشار این ویدئو، اعتراضی در مقابل اقامتگاه نتانیاهو در قدس اشغالی برگزار شد و خواستار آزادی فوری تمامی اسرا شدند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار