| کد مطلب: ۱۰۵۶۵۳۳
لینک کوتاه کپی شد

مخوف‌ترین راز زلنسکی که در رسانه‌ها منتشر نمی‌شود

شمار سربازان کشته شده اوکراینی در جنگ با روسیه اطلاعات هولناک و نامناسبی است که به عنوان وحشتناک‌ترین راز ولادیمیر زلنسکی، رئیس‌جمهور این کشور به حساب می‌آید.

مخوف‌ترین راز زلنسکی که در رسانه‌ها منتشر نمی‌شود

آرمان ملی آنلاین: اسپوتنیک به نقل از نشریه "Valeurs Actuelles" فرانسه نوشته است،‌ تعداد سربازان کشته شده اوکراینی اطلاعات نامطلوبی برای ولادیمیر زلنسکی، رئیس جمهور اوکراین است.

مریادک رافری، در مقاله‌ای برای این نشریه نوشت: "تعداد کشته‌ها همچنان وحشتناک‌ترین راز مخفی رئیس جمهور ولادیمیر زلنسکی است، اگرچه با قضاوت بر اساس تمام داده‌های خارجی، شکی نیست که تعداد کشته‌ها و مجروحان از پایان تابستان به شدت افزایش یافته است".

به گفته وی، مقامات کی‌یف به شدت از اینکه مربیان فرانسوی که سربازان اوکراینی را آموزش می‌دادند درباره تلفات از آنها سوال می‌کردند ابراز نارضایتی کردند.

نویسنده خاطرنشان کرد که به گفته یک منبع آگاه، تماس با ۴۰ تا ۶۰ درصد از سربازان نیروهای مسلح اوکراین که در فرانسه آموزش دیده‌اند، قطع شده است.

این منبع تصریح کرد که آنها به احتمال زیاد در نبردها کشته شده‌اند. پیر آنرو، افسر بلندپایه سابق توپخانه ناتو، پیش از این نیز به چنین ارقامی اشاره کرده بود.

به نوشته اسپوتنیک، از آغاز "عملیات ویژه"، نیروهای مسلح روسیه ۴۲۸ هواپیما، ۲۳۵ بالگرد، ۴۲۶۲ پهپاد، ۴۲۴ سامانه موشکی ضدهوایی، ۱۱۰۰ راکت انداز چندگانه، ۹۲۵۷ تانک و سایر خودروهای زرهی و ۴۸۸۱ خودروی صحرایی را منهدم کرده یا از کار انداخته‌اند.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار