| کد مطلب: ۱۰۶۴۸۹۵
لینک کوتاه کپی شد

تهران در انتظار موج جدید گرما | باز هم تعطیلی در پیش است؟

بر اساس پیش‌بینی سازمان هواشناسی، هوای استان تهران از اواخر هفته بار دیگر گرم می‌شود و روند رو به رشد دمای هوا فزونی می‌گیرد. این سازمان همچنین وزش باد و خیزش گرد و خاک را هم برای تهران پیش‌بینی کرده است.

تهران در انتظار موج جدید گرما | باز هم تعطیلی در پیش است؟

 

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بر اساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای پیش‌بینی عددی وضعیت جوی استان تهران طی پنج روز آینده آسمانی صاف تا کمی ابری و در ساعات بعد از ظهر و شب همراه با افزایش سرعت وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

امروز(۲۳ مرداد) در بعضی نواحی غربی و ارتفاعات استان گاهی وزش باد شدید، در مناطق مستعد احتمال خیزش موقت گرد و خاک و کاهش نسبی کیفیت هوا و در ساعات عصر در ارتفاعات افزایش ابر مورد انتظار است.

از امروز تا سه‌شنبه (۲۳ تا ۲۴ مرداد) روند کاهش تدریجی دما و روزهای پایانی هفته افزایش نسبی دما در سطح استان پیش‌بینی می‌شود.

براساس این گزارش، آسمان تهران فردا( ۲۴ مرداد) صاف همراه با وزش باد ملایم با حداقل دمای ۲۴  و حداکثر دمای ۳۴ درجه سانتیگراد و در روز چهارشنبه (۲۵ مرداد) صاف همراه با وزش باد ملایم و اوایل شب افزایش باد با حداقل دمای ۲۵  و حداکثر دمای ۳۴  درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود.

طبق اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای ۳۹ درجه سانتیگراد، گرم‌ترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده‌ است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار