| کد مطلب: ۱۱۰۹۰۱۷
لینک کوتاه کپی شد

ساخت شهربازی جدید در تهران/ تله کابین به منطقه ۲۲ تهران می‌ رسد؟

مدیرعامل سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی تهرن درخصوص بحث احداث تله کابین در محدوده منطقه ۲۲ توضیح داد: فقط ایده این پروژه مطرح شده و باید سرمایه‌گذار برای آن پیدا و ابعاد مختلف پروژه بررسی شود.

ساخت شهربازی جدید در تهران/ تله کابین به منطقه ۲۲ تهران می‌ رسد؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، نوید خاصه‌باف در خصوص پروژه‌ها، اقدامات و اهداف این سازمان، گفت: یکی از پروژه‌های مهم شهر تهران، پروژه شهربازی هزار و یک شهر بود که بعد از رفع اختلافات، قرار است با یک مدل جدید فارغ از قرارداد قبلی ادامه پیدا کند و طبق تعهد سرمایه گذار، تا دو سال، حداقل دو فاز از فازهای ۷گانه این شهر بازی به بهره برداری برسد.

او همچنین درخصوص بحث احداث تله کابین در محدوده منطقه ۲۲ نیز توضیح داد: فقط ایده این پروژه مطرح شده و باید سرمایه‌گذار برای آن پیدا و ابعاد مختلف پروژه بررسی شود.

خاصه‌باف درباره برگزاری همایش‌های فرصت‌های سرمایه گذاری نیز گفت: در نظر داریم امسال این همایش را به صورت هدفمند در حوزه‌های مختلف برگزار کنیم مثلا یک همایش را صرفا در حوزه گردشگری داشته باشیم و در آن کارهای مطالعاتی انجام و ظرفیت‌های تهران بررسی ، سرمایه گذاران حوزه گردشگری دعوت شوند که منجر به قرارداد و یک طرح جامع شود.

او در مورد مهمترین برنامه‌های سازمان سرمایه‌گذاری و مشارکت‌های مردمی شهرداری تهران برای سال جاری توضیح داد: برای سال ۱۴۰۳ دو موضوع را پیگیری می‌کنیم؛ نخست پروژه‌های قدیمی و متوقف شده که با حمایت ها و با تدابیر مدیریتی، مشکلات آنها در حال مرتفع شدن است و پروژه‌ها به جریان خواهند افتاد و تولید ثروت می‌کنند. موضوع دوم جذب سرمایه گذار است که آن را به دو بخش تقسیم کردیم؛ جذب سرمایه گذاری‌های زیر ۵۰۰ میلیارد تومان که به مناطق اختیار دادیم که این سرمایه گذاران را جذب کنند.

خاصه‌باف در خصوص سرمایه گذاری های بالای ۵۰۰ میلیارد تومان نیز بیان کرد: سرمایه گذاری‌های بالای ۵۰۰ میلیارد تومان و ابرپروژه های شهرداری را خود سازمان مشارکت پیگیری می‌کند و مربوط به مواردی از جمله ساخت هتل، موضوعات گردشگری، ساخت شهربازی، ساخت مجتمع های مسکونی و حوزه‌های عمرانی و حمل و نقل خواهد شد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار