| کد مطلب: ۶۰۲۸۶۷
لینک کوتاه کپی شد

خراسان شمالی؛ مقصد سیزدهمین سفر استانی مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی

مهدی قمصریان، روز دوشنبه یازدهم اردیبهشت ۱۴۰۲ در سفر خود به خراسان شمالی از شعبه صندوق تامین خسارت‌های بدنی، بازدید و با مقامات استانی، دیدار و گفتگو کرد.

خراسان شمالی؛ مقصد سیزدهمین سفر استانی مدیرعامل صندوق تامین خسارتهای بدنی

آرمان ملی آنلاین - مدیرعامل صندوق تأمین خسارتهای بدنی در این سفر با مقامات استانی از جمله "رضا براتی زاده رئیس کل دادگستری"، "سید جواد ایلامی دادستان"، "محمدرضا حسین نژاد استاندار"، "محمد رحمانی مدیرکل امور اقتصاد و دارایی"، دیدار و در زمینه فعالیت‌های صندوق و افزایش همکاری‌ بین سازمان ‌ها در پیش برد مطلوب خدمات از جمله اجرایی شدن تکالیف دستگاه‌های اجرایی در قانون بیمه اجباری شخص ثالث گفت‌وگو و از تلاشهای شایسته ایشان در راستای پیگیری تکالیف مذکور قدردانی کرد.

مهدی قمصریان همچنین از شعبه صندوق در بجنورد بازدید کرد و به بررسی نحوه فعالیت مسئولان شعبه در رسیدگی به پرونده‌ها پرداخت، علاوه براین در زمینه بهبود نتیجه و تسریع در رسیدگی به پرونده‌ها با همکاران گفت‌وگو کرد.

مدیر عامل صندوق در حاشیه این سفر با صدا و سیمای استان در خصوص گزارش عملکرد صندوق در سال ۱۴۰۱ و تاکید بر اجرایی شدن تکالیف دستگاه‌های اجرایی در قانون بیمه اجباری شخص ثالث گفت‌وگو کرد.

ارسال نظر

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار