| کد مطلب: ۶۰۲۸۳۳
لینک کوتاه کپی شد

چند کلیک تا دریافت کارت بانکی

در سامانه بام بانک ملی ایران می توانید در هر زمان از شبانه روز و بدون نیاز به حضور در شعبه، کارت بانکی خود را دریافت و تراکنش های مدنظرتان را انجام دهید.

چند کلیک تا دریافت کارت بانکی

آرمان ملی آنلاین - به گزارش بانک ملی ایران، مراجعه به شعبه بانک شاید برخی مواقع برای ما ممکن نباشد. علاوه بر بعد مسافت، زمان می‌تواند گاهی محدودیتهایی را در این باره ایجاد کند که به عنوان نمونه می‌توان به پایان ساعت کاری روزانه و تعطیلی شعبه اشاره کرد.

با این حال خدمات دهی بانک ملی ایران در هیچ ساعتی از شبانه روز متوقف نمی‌شود و با سامانه بام این بانک می‌توان بسیاری از امور بانکی از جمله صدور غیرحضوری کارت بانکی و دریافت رمز دوم برای انجام تراکنش‌ها را انجام داد.

برای درخواست «کارت مجازی» بدون مراجعه به شعبه (همراه بام و بام بر بستر وب)، پس از ورود به سامانه بام، گزینه خدمات کارت و سپس گزینه صدور کارت را انتخاب و درخواست خود را ثبت کنید.

امکان تعریف رمز دوم پویا و رمز ثابت برای این کارت فراهم است و از طریق آن می‌توان تراکنش‌های غیرحضوری مانند کارت‌به‌کارت، خرید از درگاه‌های پرداخت اینترنتی و… را انجام داد.

البته در صورتی که مشتری مایل به دریافت کارت فیزیکی در شعبه باشد؛ با ثبت اطلاعات در سامانه بام، می‌تواند صرفا برای چاپ کارت، نهایتا تا یک هفته به شعبه مورد انتخاب خود مراجعه کند.

ضمنا در زمان مراجعه، با ارائه اطلاعات پیامک شده از قبیل شماره پیگیری، شماره ارجاع و تاریخ درخواست بدون نیاز به تکمیل فرم صدور کارت ارائه خواهد شد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار