| کد مطلب: ۶۰۲۵۱۷
لینک کوتاه کپی شد

پیام تبریک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو به مناسبت سالروز تاسیس شرکت

دکترنیما نوراللهی، مدیرعامل و نایب رئیس هیات مدیره شرکت بیمه تجارت‌نو در پیامی فرا رسیدن ششم اردیبهشت ماه هشتمین سالروز تاسیس شرکت را تبریک گفت.

پیام تبریک مدیرعامل بیمه تجارت‌نو به مناسبت سالروز تاسیس شرکت

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی بیمه تجارت‌نو؛ متن پیام تبریک به شرح زیر است؛

ما معتقدیم برای شروع کردن نیازی نیست عالی باشیم؛ ولی برای عالی شدن نیاز است که شروع کنیم و ما شروع کردیم: با 1250 میلیارد ریال سرمایه ثبتی رسیدیم به 6000 میلیارد ریال سرمایه ثبتی؛ با 430میلیارد ریال پرتفوی رسیدیم به 25هزار میلیارد ریال پرتفوی؛ با 26شعبه رسیدیم به 35 شعبه در سراسر کشور؛ با217 نفر کارشناس رسیدیم به 540 نفر متخصص. ما از شروع به خوب رسیدیم و گام بعدی از خوب به عالی بودن است.

از ایزد منان رفعت طلبیدیم و پای در راه سربلندی و نیک نامی برداشتیم.

امروز در آستانه آغاز هشتمین سال باهم بودن و درکنار هم بودن؛ حاصل اندیشه و باور بزرگمان، همترازی نام بیمه تجارت‌نو با شرکت‌های نام‌آشنای صنعت بیمه کشور است. در حوزه تحول دیجیتال، مقام داریم و در حوزه جذب پرتفوی، رکوردشکن هستیم؛ در حوزه سرمایه انسانی، سرآمدیم و در حوزه مسئولیت اجتماعی، پیشرو.

ما جوانترین شرکت صنعت بیمه کشور هستیم که با تفکر نو ایده‌های نو آفریدیم، آینده‌سازان صنعت خود هستیم؛ چرا که نگاه متحولانه به فرایندها داریم.

شایسته است از هیئت مدیره با درایت ؛از معاونین پرتلاش؛ از مدیران متخصص و از کارشناسان خستگی ناپذیر خانواده بزرگ بیمه تجارت‌نو در سرتا سر کشور قدردانی کنیم که در تحقق اهداف و برنامه‌های شرکت در کنار ما هستند.

از شبکه فروش و شعب استانی قدردانی می‌کنیم که در فضای رقابتی صنعت بیمه با وجود شرکت‌های باسابقه‌ترکه راه ورود به خیلی از بازارها را تنگ می‌کنند؛ با همت و پشتکار، در رکوردشکنی هرسال کنار ما هستند.

باهم و در کنار هم، پاس می‌داریم آغاز هشتمین سال بالندگی شرکت بیمه تجارت‌‍نو را.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار