| کد مطلب: ۶۰۲۲۹۲
لینک کوتاه کپی شد

رونمایی همراه اول از بسته‌های ویژه عید فطر

همراه اول با فرارسیدن جشن بزرگ مسلمانان، از بسته‌های عید فطر خود با تخفیف‌های ویژه رونمایی کرد.

رونمایی همراه اول از بسته‌های ویژه عید فطر

آرمان ملی آنلاین - به گزارش اداره کل ارتباطات شرکت ارتباطات سیار ایران، همراه اول به مناسبت فرارسیدن «عید سعید فطر»، از بسته های ترکیبی ویژه برای تمامی مشترکان دائمی، اعتباری و همچنین انارستانی خود که از سیمکارت نسل جدید (یوسیم) استفاده می‌کنند، رونمایی کرد.

بسته های ویژه عید فطر بسته به «دائمی و اعتباری» یا «انارستانی» بودن مشترکان اپراتور اول تلفن همراه کشور به دو نوع تقسیم می‌شود.

بسته ترکیبی مختص مشترکان دائمی و اعتباری همراه اول متشکل از «3 گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه و با تلفن ثابت» و با قیمت 12 هزار تومان است که متقاضیان، می‌توانند با شماره گیری کددستوری «ستاره 100 ستاره 67 مربع» اقدام به خریداری آن کنند.

بسته ترکیبی تدارک دیده شده برای مشترکان انارستانی هم شامل «یک گیگابایت اینترنت و 3 ساعت مکالمه درون شبکه و با تلفن ثابت» است که برای فعالسازی آن به قیمت 3 هزار تومان، کافی است کددستوری «ستاره 100 ستاره 6671 مربع» شماره گیری شود.

هر دو بسته مذکور که با تخفیف ویژه به مناسبت این ایام طراحی شده، از امروز چهارشنبه 30 فروردین تا انتهای روز دوشنبه 4 اردیبهشت 1402 قابل خریداری و فعالسازی است.

در راستای رفاه حال مشترکان، امکان فعالسازی این بسته های 3 روزه ویژه عید فطر از طریق 3 درگاه «ستاره 100 مربع»، «ستاره یک مربع» و «همراه من» فراهم شده است.

تمامی مشترکانی که اقدام به خرید و فعالسازی بسته های ترکیبی ویژه عید فطر می‌کنند، می‌توانن در صورت إتمام حجم یا مدت اعتبار بسته ها، مجددا اقدام به «خرید» تا پایان بازه زمانی کمپین کنند.

تمامی مشترکان همراه اولی که فاقد سیمکارت نسل جدید (یوسیم) هستند، می‌توانند برای بهره مندی از این بسته های با تخفیف ویژه و همچنین دریافت 20 گیگابایت اینترنت هدیه 30 روزه، با «مراجعه به یکی از مراکز فروش و خدمات همراه اول» یا «شماره گیری 9990» اقدام به تعویض رایگان سیمکارت خود با یوسیم کنند.

یوسیم (USIM) سیمکارتی است که امکان بهره مندی از اینترنت نسل 4 و 5 را فراهم می‌آورد.

در این صورت علاوه بر امکان استفاده از مزایای طرح های با تخفیف ویژه همراه اول، مشترکان می‌توانند از مزیت تخفیف های 50 درصدی (نیم بها) یا یک سوم بها در تعامل با سایت های داخلی بهره مند شوند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار