| کد مطلب: ۵۰۰۱۶۲
لینک کوتاه کپی شد

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم مطرح کرد؛

موفقیت هنرمندان در جشنواره های بین المللی فرصتی بی نظیر برای معرفی قشم است

رییس هیات مدیره و مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم از فعالیت های هنری و کسب موفقیت اصغر بشارتی، عکاس و فیلمساز جزیره قشم تقدیر کرد.

موفقیت هنرمندان در جشنواره های بین المللی فرصتی بی نظیر برای معرفی قشم است

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم، افشار فتح الهی در این جلسه حضور هنرمندان این منطقه را در جشنواره ها و نمایشگاه های بین المللی را فرصتی بی نظیر برای معرفی های جزیره قشم دانست.
وی ادامه داد: موفقیت فعالان عرصه های مختلف هنری، فرهنگی و ورزشی جزیره قشم، می تواند به تقویت روحیه خودباوری و توانمندی جوانان این منطقه کمک کند.
مدیرعامل سازمان منطقه آزاد قشم همچنین خاطرنشان کرد: باید پیش بینی های لازم برای برگزاری جشنواره های منطقه ای، ملی و بین المللی در حوزه های مختلف هنری بویژه عکس و فیلم در جزیره قشم را در دستور کار قرار داد.
فتح الهی در پایان گفت: برنامه ریزی برای تربیت و افزایش توانمندی جوانان در عرصه های مختلف هنری و ورزشی در جزیره قشم یکی از اولویت هاست.
گفتنی است، اصغر بشارتی، هنرمند بومی جزیره قشم و از نیروهای مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد قشم تاکنون بیش از ۳۳ رتبه جهانی در رشته عکاسی و ۲۰ جایزه ملی و بین المللی در رشته فیلمسازی را از جشنواره های مختلف کسب کرده است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار