| کد مطلب: ۱۰۷۷۳۰۸
لینک کوتاه کپی شد

در این بانک حساب باز کنید وام 300 میلیونی بگیرید

بانک صادرات خدمات متنوعی برای هم‌وطنان دارد که یکی از آنها ارائه تسهیلات بانکی به افراد حقیقی و حقوقی است.

در این بانک حساب باز کنید وام 300 میلیونی بگیرید

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل ازسلام نو؛ یکی از تسهیلاتی که می‌توان از بانک صادرات دریافت کرد، در قالب طرح سنا ارائه می‌شود که بر اساس این طرح، اشخاص حقیقی و حقوقی دارای حساب سپرده کوتاه‌مدت در این بانک می‌توانند با سپرده‌گذاری ۲ تا ۱۰ ماهه به اندازه ۱۰۰ و ۲۰۰ درصد معدل موجودی، حداقل ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵ میلیارد ریال وام دریافت کنند که نرخ سود آن ۱۵ تا ۲۳ درصد است. دوره بازپرداخت وام نیز ۱۸ تا ۶۰ ماهه در نظر گرفته شده که برای دریافت این تسهیلات، می‌توانند از ظرفیت طرح سنا استفاده کنند.

شرایط دریافت وام برای کسب‌وکارها با طرح سنا بانک صادرات ایران

این امکان برای کسب‌وکارها و افراد حقوقی فراهم است که برای دریافت تسهیلات با طرح سنا بانک صادرات ایران، معادل ۲۰۰ درصد از میانگین معدل موجودی حساب سپرده کوتاه‌مدت خود تسهیلات با نرخ سود ۱۵ تا ۲۳ درصد دریافت کنند. هدف از ارائه این تسهیلات بانکی از سمت بانک صادرات در قالب طرح سنا، تامین منابع مالی مورد نیاز گروه مشتریان اصناف، کسب‌وکارهای حقیقی و اشخاص حقوقی است.

حداقل مبلغ تسهیلات ارائه‌شده در طرح سنا برای کسب‌وکارها ۱۰۰ میلیون ریال و حداکثر ۵۰ میلیارد ریال، با دوره بازپرداخت ۳ تا ۱۸ ماه در نظر گرفته شده است. برای بهره‌مندی از تسهیلات دریافت وام در قالب طرح سنا، دارنده حساب باید حداقل میانگین سپرده ۱۰۰ میلیون ریالی داشته باشد.

دیگر شرایط و مقررات دریافت تسهیلات طرح سنا برای کسب‌وکارها به شرح زیر است:

شخص حقوقی باید دارای روزنامه رسمی باشد.

شخص نباید در لیست سیاه بانک مرکزی باشد.

مدارک تمامی اعضای هیئت‌مدیره برای دریافت تسهیلات و تشکیل پرونده نیاز است.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار