| کد مطلب: ۱۰۵۵۷۲۸
لینک کوتاه کپی شد

حضور انتشارات سازمان مدیریت صنعتی در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

انتشارات سازمان مدیریت صنعتی، با جدیدترین کتاب های منتشر شده در گرایش های مختلف علوم مدیریت، در سی و چهارمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران حضور دارد.

حضور انتشارات سازمان مدیریت صنعتی در سی و چهارمین نمایشگاه کتاب تهران

آرمان ملی آنلاین - به گزارش روابط عمومی سازمان مدیریت صنعتی، غرفه انتشارات سازمان در مصلی بزرگ تهران، رواق غربی سالن 2 غرفه 110 از 20 الی 30 اردیبهشت ماه از ساعت ۱۰ الی ۲۰ پذیرای مخاطبان است.

همزمان با برگزاری بخش حضوری نمایشگاه، بخش مجازی نیز در سامانه Ketab.ir  امکان خرید برای علاقه‌مندان به کتاب را در ۲۴ ساعت شبانه‌روز مهیا می‌کند.

بنا به این گزارش، علاقه‌مندانی که فرصت حضور در دوره‌های آموزشی سازمان را ندارند و مایل به کسب اطلاعات بیشتر از آخرین موضوعات و دستاوردهای حرفه ای "مدیریت" هستند، می توانند کتاب های مورد نیاز خود را از غرفه انتشارات سازمان مدیریت صنعتی تهیه کنند.

استفاده از بن کارت‌های تخفیفی تنها در شیوه خرید مجازی امکان‌پذیر است؛ بن‌کارت تخفیف تنها به کد ملی هر فرد اختصاص پیدا می‌کند و مشمولان دریافت این بن کارت‌، تنها می‌توانند از طریق سامانه Ketab.ir  و در زمان برگزاری نمایشگاه از آن‌ها استفاده کنند؛ خارج از بازه زمانی برگزاری نمایشگاه بن‌های کتاب اعتباری ندارند.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار