| کد مطلب: ۱۱۲۲۲۱۰
لینک کوتاه کپی شد

ادامه حملات به دی یونگ

به ستاره بارسا در هلند رحم نکردند!

وسلی اسنایدر هم به جمع منتقدان فرانکی دی یونگ در هلند اضافه شد.

به ستاره بارسا در هلند رحم نکردند!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، فرنکی دی یونگ در حالی به اردوی تیم ملی هلند اضافه شده است که در آخرین مرحله بهبودی از آسیب دیدگی مچ پای راست خود قرار دارد. 

او مرد مهمی برای بارسلوناست و قطعا اگر در بارسا ماندنی شود زیر نظر هانسی فلیک نیز نقش مهمی ایفا خواهد کرد اما این هافبک مورد انتقاد شدید بازیکنان سابق تیم ملی کشورش قرار گرفته است.

وسلی اسنایدر در انتقاد از دی یونگ گفت: «فرانکی در سال‌های اخیر به اندازه کافی ثبات نداشته است. او یک فصل فوق العاده را در آژاکس سپری کرد که باعث شد با همان بازی‌ها راهی بارسا شود اما به شخصه دیگر بازی‌های خوبی از او ندیده‌ام. او نه در بارسا و نه در تیم ملی نتوانسته مثل روزهای حضورش در آژاکس باشد.»

رود گولیت نیز اخیرا در مورد دی یونگ به زیگو اسپورت گفته بود: «فرانکی دی یونگ واقعا بد بازی می‌کند و در سطحی که انتظار می‌رود نیست. اگر به دی یونگ در جام جهانی گذشته نگاه کنید، او مانند یک روح بود او باید خودش را عوض کند.»

دی یونگ در تابستان 2019 با انتقالی به مبلغ 75 میلیون به اضافه 11 متغیر به بارسا پیوست. فصل قبل او فقط در 30 بازی شرکت کرد زیرا از ناحیه مچ پا دو بار آسیب دید. دی یونگ تا 2026 با بارسا قرارداد دارد.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار