| کد مطلب: ۱۱۲۰۶۳۸
لینک کوتاه کپی شد

اولتیماتوم سیتی به پپ: تا کریسمس تکلیف را روشن کن!

​باشگاه منچسترسیتی مهلتی را برای پپ گواردیولا جهت تصمیم‌گیری نهایی در مورد آینده‌اش تعیین کرده است.

 اولتیماتوم سیتی به پپ: تا کریسمس تکلیف را روشن کن!

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، منچسترسیتی برای پپ گواردیولا مهلتی جهت تصمیم گیری نهایی در مورد آینده‌اش تعیین کرده است. این واکنش باشگاه پس از شایعات جنجالی درمورد جدایی او در پایان فصل 2025 مطرح شده است.

گواردیولا از زمان ورود به منچسترسیتی در سال 2016، باشگاه انگلیسی را به یک مدعی قدرتمند در فوتبال انگلیس و اروپا تبدیل کرده است. سیتی تحت رهبری مربی اسپانیایی 15 جام مهم از جمله 6 عنوان قهرمانی لیگ برتر را به دست آورده است.

و جای تعجب ندارد که مدیران این باشگاه مشتاق هستند مربی 53 ساله با عقد قراردادی جدید به همکاری‌اش ادامه دهد اما به نظر می‌رسد گواردیولا بیشتر از ماندن، به جدایی نزدیک است.

 رابطه نزدیک گواردیولا با تکسیکی بیگیریستین، مدیر باشگاه، تضمین می‌کند که او برای تصمیم‌گیری در مورد نحوه و زمان جدایی‌اش آزادی عمل کامل دارد. طبق گزارش ای‌اِس‌پی‌اِن، گواردیولا پس از حضور در جام باشگاه‌های جهان 2025، تمایل دارد از این تیم جدا شود. اما باشگاه مایل است این مربی در نهایت تا کریسمس آینده تصمیم قطعی‌اش را اعلام کند و آن‌ها هم زمان کافی برای برنامه‌ریزی انتخاب جانشین او را داشته باشند.

پس از پیروزی 3-1 مقابل وستهام، که چهارمین عنوان قهرمانی متوالی لیگ برتر را برای سیتی به ارمغان آورد، گواردیولا اعتراف کرد که "بیشتر از ماندن، به خروج نزدیک" است.

 او همچنین یک احساس خستگی شدید از چالش‌های آینده دارد و انگیزه زیادی برای باقی ماندن در سیتی نمی‌بیند. منابع ای‌اِس‌پی‌اِن اعلام کردند که گواردیولا پس از ترک سیتی بعید است به دنبال مربیگری باشد و مدتی استراحت خواهد کرد. در عوض، او قبل از این تمایل خود برای مربیگری در رده ملی برای جام جهانی 2026 را اعلام کرده بود.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار