| کد مطلب: ۱۱۲۰۲۶۲
لینک کوتاه کپی شد

عاقبت خونبار رابطه مخفیانه با زن متاهل

رییس پلیس آگاهی پایتخت گفت: ۴ مرد جوان که با همدستی یکدیگر در اقدامی هولناک جوان گمشده را به قتل رسانده بودند، با تلاش‌های کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت دستگیر شدند.

عاقبت خونبار رابطه مخفیانه با زن متاهل

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سردار علی ولیپور گودرزی اظهار کرد: چندی قبل، گم‌شدن مرد جوانی به نام بهروز که ساکن شمال شرق تهران بود به پلیس گزارش داده شد که پس از تشکیل پرونده و ثبت شکایت، تحقیقات جنایی آغاز شد.

وی افزود: تحقیقات محلی حکایت از آن داشت، بهروز مدام به تهران رفت و آمد داشته و احتمالاً آخرین‌بار خانه را به قصد مسافرت چند روزه به پایتخت ترک کرده است اما با استعلام از بیمارستان‌ها و پزشکی قانونی کشور اثری از مرد گمشده به دست نیامد که این موضوع فرضیه وقوع جنایت را مطرح کرد.

این مقام انتظامی عنوان کرد: بدین ترتیب رسیدگی به این پرونده در دستور تیمی از زبده‌ترین کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت که با روش‌های علمی کشف جرم مشخص شد، مرد گمشده هنگامی که در تهران حضور داشته به خانه‌ای در جنوب غرب تهران مراجعه کرده است.

وی گفت: اقدامات اطلاعاتی کارآگاهان نیز نشان می‌داد که بهروز از گذشته با زن جوان متاهلی در فضای مجازی آشنا شده بوده و با یکدیگر رابطه مخفیانه و خارج از چهارچوب خانواده داشته‌اند که کشف این سرنخ مهم باعث شد تا سرنوشت مرد گمشده فاش شود.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت متذکر شد: کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در این شاخه از تحقیقات پی بردند که مرد گمشده آخرین‌بار وارد خانه موردنظر شده اما دیگر بیرون نیامده است که همین موضوع کافی بود تا زن جوان هدف تحقیق قرار بگیرد.

وی افزود: بررسی‌های تخصصی و موشکافانه مشخص کرد، ۴ مرد که از اقوام نزدیک زن جوان بودند از ارتباط مخفیانه با خبر شدند و مرد گمشده را با ضربات چاقو به قتل رساندند و جسد را پس از انتقال به بیابان‌های اطراف تهران برای اینکه راز جنایت فاش نشود به آتش کشیده‌اند.

رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ اظهار کرد: متهمان در گام بعدی توسط کارآگاهان جنایی اداره دهم پلیس آگاهی بازداشت شدند و در بازجویی‌های اولیه به قتل بهروز با اجرای یک نقشه از پیش طراحی شده اعتراف کردند.

وی گفت: پس از اعترافات ۴ مرد جوان به جرم قتل، تیم تجسس جنایی پلیس آگاهی مأموریت یافتند تا به همراه متهمان راهی بیابان‌های اطراف استان تهران شوند و جسد سوخته شده را پیدا کنند.

رئیس پلیس آگاهی پایتخت خاطرنشان کرد: متهمان برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفتند و تجسس‌ها همچنان برای کشف جسد ادامه دارد.

منبع : مهر

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار