| کد مطلب: ۱۱۱۷۶۷۶
لینک کوتاه کپی شد

بیرانوند برای عنوان بزرگتر از فردی می‌جنگد

دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس که با از دست دادن سه بازی این تیم در لیگ برتر، اکنون شانس رسیدن به دستکش طلایی را از دست داده، امیدوار به پایان لیگ با اتفاقی شیرین برای این تیم است.

بیرانوند برای عنوان بزرگتر از فردی می‌جنگد

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، علیرضا بیرانوند که بعد از بازگشت از اردوی تیم ملی با مصدومیت تاندون دست مواجه شد و به واسطه آن چند هفته از ترکیب سرخپوشان دور بود، اکنون شانس تصاحب دستکش طلایی و رسیدن به صدر جدول برترین گلر فصل از حیث آمار فردی  (کلین شیت) را از دست داده است.

شماره یک پرسپولیس اکنون با دوازده کلین شیت طی فصل در رده سوم آمار فردی گلرها قرار دارد و این در حالیست که حسین پورحمیدی با 16 کلین شیت صدرنشین است و با توجه به باقی ماندن سه بازی دیگر از این فصل، این شانس برای بیرانوند برای صدرنشینی وجود نخواهد داشت.

بیرانوند که در بازی آخر پرسپولیس که مقابل هوادار برگزار شد، با واکنش‌های دیدنی خود مانع از این شد تا امتیاز پیروزی بخش سرخ‌ها از کف برود، طی هفته‌های اخیر با سکوتی جالب توجه میکسدزون را ترک می‌کند و وعده‌ای که داده را دنبال می‌کند. او مدعی شده بود تا زمان پایان فصل و قهرمانی سرخ‌ها دیگر مصاحبه‌ای نخواهد داشت. عاملی که باعث شد حتی در ایام سال نو و سیل درخواست‌هایی که با پیشنهادات مالی مناسبی نیز برای حضورش در ویژه برنامه‌ها وجود داشت، آنها را رد کند.

بیرانوند امیدوار است طی سه بازی باقی مانده شرایط در لیگ به شکلی پیش برود که بتواند قهرمانی را جشن بگیرد و باید دید بعد از این اتفاق قفل دهانش باز خواهد شد و چه صحبت‌هایی خواهد داشت.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار