| کد مطلب: ۱۱۱۷۶۵۶
لینک کوتاه کپی شد

تاتنهام آرسنالی‌ها را به ورزشگاه راه نمی‌دهند

نیروهای امنیتی ورزشگاه تاتنهام امشب به هواداران آرسنال اجازه نمی‌دهند تاتنهام را تشویق کنند.

تاتنهام آرسنالی‌ها را به ورزشگاه راه نمی‌دهند

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، نیروهای امنیتی در ورزشگاه تاتنهام امشب مراقب هواداران آرسنال خواهد بود. از روزهای قبل این نگرانی وجود داشت که بلیت جایگاه طرفداران تاتنهام توسط هواداران آرسنال خریداری شود.

بر اساس گزارش میل اسپورت، هر فردی که امشب به عنوان طرفدار آرسنال روی سکوهای اختصاص یافته به تماشاگران تاتنهام حضور داشته باشد، توسط مأموران امنیتی از ورزشگاه خارج می‌شود.

منابع داخلی باشگاه تاتنهام این تدابیر امنیتی را تعیین کرده‌اند. چنین اقداماتی به این دلیل است که طرفداران آرسنال قوانین باشگاه و همچنین شرایط و ضوابط بلیت فروشی باشگاه را نقض می‌کنند.

نیروهای امنیتی در واقع به این دلیل چنین کاری انجام می‌دهند که طرفداران آرسنال می‌توانند برای خود یا هواداران تاتنهام خطرساز شوند.

قبل از بازی امشب، بسیاری از طرفداران آرسنال در بازار سیاه به دنبال خرید بلیت طرفداران تاتنهام بودند تا در بازی حساس مقابل منچسترسیتی، رقیب خود را تشویق کنند.

تاتنهام امشب می‌تواند به آرسنال لطف بزرگی کند چون یک برد یا یک تساوی سرنوشت قهرمانی لیگ برتر را تغییر خواهد داد. قبل از بازی امشب، آرسنال با یک امتیاز بیشتر نسبت به سیتی در صدر جدول رده بندی قرار دارد.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار