| کد مطلب: ۱۱۱۷۶۴۳
لینک کوتاه کپی شد

طرح انسیه خزئلی برای حجاب زنان کشورهای غربی

به گفته انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده موضوع نقض حقوق زنان و خدشه‌دار شدن حقوق آن‌ها در کشور‌های غربی موضوعی است که دیگر کشور‌ها هم به آن اذعان دارند. او در ادامه گفت که باید روی موضوع بدپوششی زنان در کشور‌های غربی کار شود.

طرح انسیه خزئلی برای حجاب زنان کشورهای غربی

به گزارش آرمان ملی آنلاین، به گفته انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده موضوع نقض حقوق زنان و خدشه‌دار شدن حقوق آن‌ها در کشور‌های غربی موضوعی است که دیگر کشور‌ها هم به آن اذعان دارند. او در ادامه گفت که باید روی موضوع بدپوششی زنان در کشور‌های غربی کار شود.

جماران نوشت: نخستین جلسه ستاد مرکزی هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی با حضور کاظم غریب‌آبادی، معاون امور بین‌الملل قوه قضاییه و دبیر ستاد حقوق بشر و رئیس ستاد برگزاری هفته بازخوانی و افشای حقوق بشر آمریکایی برگزار شد.

انسیه خزعلی، معاون رئیس‌جمهور در امور زنان نیز که در این نشست حضور داشت، طی سخنانی اظهار کرد: نقض حقوق زنان در موضوع حقوق بشر در آمریکا اسناد متعددی دارد که باید به شکل گسترده به آن پرداخته شود.

وی همچنین با اشاره به لزوم کار شدن درباره موضوع بدپوششی زنان و پیامد‌های آن در کشور‌های غربی، تاکید کرد که در هفته بازخوانی حقوق بشر آمریکایی باید به موضوع نقض حقوق زنان دانشگاهی در پی اعتراض‌های جاری در حمایت از غزه پرداخته شود.

به گفته خزعلی موضوع نقض حقوق زنان و خدشه‌دار شدن حقوق آن‌ها در کشور‌های غربی موضوعی است که دیگر کشور‌ها هم به آن اذعان دارند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار