| کد مطلب: ۱۱۱۶۲۴۵
لینک کوتاه کپی شد

کوییک اتوماتیک به خط تولید بازگشت؟

تولید خودرویی که از سبد محصولاتی سایپا خارج شده بود بار دیگر در دستورکار قرار گرفت.

کوییک اتوماتیک به خط تولید بازگشت؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، کوییک R با گیربکس اتوماتیک در خطوط تولید سایپا دیده شد. پیش تر نارنجی‌های جاده مخصوص تولید این محصول خود با گیربکس اتوماتیک را متوقف کرده بودند اما حالا خبر می‌رسد که مدیران این خودروسازی تصمیم گرفته‌اند بار دیگر تولید این خودرو را در دستورکار قرار دهند.

اقتصاد آنلاین به نقل از روزگار خودرو نوشت: بررسی‌های بازار خودرو نیز نشان می‌دهد کوییک R با گیربکس اتوماتیک مدل ۱۴۰۳ در بازار خود آفتابی شده است. نرخ پیشنهادی فروشندگان برای این محصول اتوماتیک سایپا حدود ۵۷۵ میلیون است. بررسی‌ها نشان می‌دهد کوییک R با گیربکس اتوماتیک سال گذشته با قیمتی حول و حوش ۳۳۷ میلیون تومان برای متقاضیان فاکتور می‌شد. این احتمال وجود دارد که با توجه به ارتقای استانداردهای خودرویی برای محصولات تولید خودروسازان نرخ کارخانه‌ای کوییک R با گیربکس اتوماتیک نیز افزایش یابد. اما هنوز نارنجی های جاده مخصوص ازقیمت جدید خود برای کوییک Rبا گیربکس اتوماتیک رونمایی نکردند و مشخص نیز افزایش استانداردها چقدر نرخ این محصول اتوماتیک سایپا را افزایش داده باشد.

بازار خودرو با محدودیت محصولات اتوماتیک داخلی روبه‌رو است این در حالیست که متقاضیان خودروهای اتوماتیک رو به فزونی است و نیاز به خودرو با گیربکس اتوماتیک روز به روز بیشتر می‌شود. به نظر می‌رسد دلیل اصلی سهم کم خودروهای اتوماتیک در سید محصولات شرکت‌های خودروساز را باید در چالش تولید گیربکس اتوماتیک توسط شرکت‌های مربوطه جست و جو کرد.

خودروسازان برای تولید محصولات خود مجبور به واردات گیربکس اتوماتیک هستند و همین مسئله روی تیراژ پایین این خودروها اثرگذار است.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار