| کد مطلب: ۱۱۱۶۰۷۵
لینک کوتاه کپی شد

کشف ۳ کیلوگرم تریاک از معده سرنشینان یک خودرو !

فرمانده انتظامی بجستان گفت: سه قاچاقچی که قصد جا به جایی سه کیلوگرم مواد مخدر از نوع تریاک به شیوه "بلعی" را داشتند در این شهرستان شناسایی و دستگیر شدند.

کشف ۳ کیلوگرم تریاک از معده سرنشینان یک خودرو !

به گزارش آرمان ملی آنلاین به نقل از  ایرنا؛ سرهنگ احمدرضا شهنواز روز دوشنبه افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر و یگان امداد بجستان هنگام کنترل جاده ها به سه مسافر یک دستگاه خودرو مظنون شدند و وسیله نقلیه موردنظر را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی اضافه کرد: ماموران انتظامی در بررسیهای به عمل آمده دریافتند سه مظنون با بلع مقادیری تریاک قصد انتقال آنها را به یکی از شهرستانهای دیگر دارند که با اعزام به بیمارستان از معده آنها سه کیلو و ۱۰۰ گرم تریاک خارج شد و متهمان با تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان بجستان همچنین از کشف ۴۶ کیلوگرم تریاک دیگر در این شهرستان خبر داد.

شهنواز افزود: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر در تداوم اجرای طرح تشدید مبارزه با قاچاقچیان و سوداگران مرگ هنگام کنترل خودروهای عبوری به ۲ دستگاه اتوبوس مشکوک شدند و این خودروها را برای بررسی بیشتر متوقف کردند و در بازرسی از این اتوبوس ها مواد مخدر یاد شده را کشف کردند.

وی بدون اشاره به تعداد قاچاقچیان دستگیر شده در این زمینه اضافه کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده مقدماتی برای سیر مراحل قانونی در اختیار مراجع قضایی قرار گرفتند.

مرکز شهرستان بجستان در فاصله ۲۷۸ کیلومتری جنوب غربی مشهد واقع است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار