| کد مطلب: ۱۱۱۵۱۹۰
لینک کوتاه کپی شد

امیدوارم ماندنی شوم

فصل که تمام شود به بارسا برمی‌گردم

اریک گارسیا تایید کرد که با پایان فصل خیرونا را ترک کرده و به بارسا باز خواهد گشت به این امید که ماندنی شود.

فصل که تمام شود به بارسا برمی‌گردم

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، اریک گارسیا یکی از چهره‌های اصلی بازی شنبه آینده بین خیرونا و بارسلونا خواهد بود که در آن احتمالا سرنوشت نایب قهرمان لالیگا تا حد زیادی مشخص خواهد شد.

مدافع میانی در این فصل به‌صورت قرضی از باشگاه بارسلونا در خیرونا بازی می‌کند و به یکی از مهره‌های کلیدی تیم میچل تبدیل شده، کمک کرده تا خیرونا برای اولین‌بار در تاریخ خود در آستانه رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا باشد.

 اریک در مصاحبه با روزنامه اسپورت اذعان کرد که فصل آینده به بارسلونا بازخواهد گشت: «وقتی فصل تمام شود، به بارسا برمی‌گردم و امیدوارم ماندنی شوم. من با بارسا قرارداد دارم و با باشگاه صحبت خواهیم کرد تا ببینیم چه می‌شود. شرایط خیلی خوبی در خیرونا دارم و آنها با من بسیار خوب رفتار کرده‌اند. بسیار دوست دارم به مهم‌ترین هدفمان یعنی سهمیه لیگ قهرمانان برسیم.»

اریک که سه سال پیش از منچسترسیتی به بارسلونا ملحق شد، پس از یک فصل بد در بارسا امسال به خیرونا قرض داده شد و فوتبالش را این انتقال متحول کرد. اریک در خیرونا اعتماد به نفسی دارد که در بارسا نداشت. او در این رابطه گفت: «سال اول پیچیده بود. تغییر مربی داشتیم ولی توانستیم سهمیه بگیرم. فصل دوم ولی خیلی خوب بود و ما قهرمان لیگ شدیم. با این حال از نظر فردی دقایق زیادی نصیبم نشد و در پایان فصل تصمیم به جدایی موقت از بارسا گرفتم.»

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار