| کد مطلب: ۱۱۱۴۶۰۷
لینک کوتاه کپی شد

این بازی برای ما فینال است

توخل: نمی‌دانم چرا، ولی گنابری به رئال گل می‌زند

توماس توخل در نشست خبری خود تاکید کرد فردا برابر رئال به گونه‌ای بازی خواهند کرد انگار دیدار برگشت وجود ندارد. او با اطمینان گفت فردا سرژ گنابری گلزنی خواهد کرد.

توخل: نمی‌دانم چرا، ولی گنابری به رئال گل می‌زند

 به گزارش آرمان ملی آنلاین ، فردا شب در آلیانز آرنا بایرن مونیخ میزبان رئال در بازی رفت نیمه نهایی لیگ قهرمانان است. بایرن که دستش از جام‌های داخلی کوتاه مانده، فقط در لیگ قهرمانان شانس قهرمانی دارد ولی حریف، قهرمان 14 دوره رقابت‌هاست که در سه دوره متوالی توانسته بایرن را از لیگ قهرمانان حذف کند. بازی برای بایرنی‌ها انتقامی نیز محسوب می‌شود.

 توماس توخل در نشست خبری این بازی وقتی به سوالی در مورد اظهارات منفی اخیر اولی هوینس روبه‌رو شد گفت: «من امروز و در این نشست حرفی در مورد هوینس ندارم که بزنم.»

وضعیت مصدومان بایرن: «منتظر وضعیت لایمر، اوپامکانو و دلیخت هستیم و در تمرین امروز بهتر متوجه خواهیم شد که برای بازی فردا چه شرایطی دارند. یک‌سری تست نهایی باید انجام شود و هنوز 100 درصد چیزی مشخص نیست. فعلا شرایط لایمر را بهتر می‌بینم.»

توخل در مورد کارلو آنچلوتی گفت: «کارلو یک اسطوره است. کارلو یعنی آرامش و تجربه. مهم این است که روی خودمان تمرکز کنیم. برای یافتن راه حل درست در بازی باید نظم و انضباط داشته باشیم. من و بازیکنانم در لیگ قهرمانان تجربه لازم را داریم. ما برای رویارویی با آنچلوتی و تیمش به خوبی آماده شده‎‌ایم، هرچند یک روز فرصت کمتر برای آماده‌سازی داشتیم. همه ما برای این مسابقه هیجان‌زده هستیم.»

توخل در مورد جود بلینگام گفت: «پیشرفت بلینگام باورنکردنی است. وقتی برای چنین باشگاه بزرگی بازی می‌کنید، این ارزش بیشتری پیدا می‌کند. او به خوبی از عهده فشار بازی در رئال بر آمده، اگرچه انتظارات بسیار زیاد بود. ما باید راه حلی برای کنترل او پیدا کنیم.»

 توخل در مورد بازی فردا و استراتژی بایرن گفت: «این یک بازی عالی است، یک نیمه نهایی باورنکردنی. نمی‌دانم این بهترین بازی ممکن است یا نه. اما به‌عنوان یک هوادار بایرن، این دوئل چیزی باورنکردنی است. ما باید یک تاکتیک مناسب داشته باشیم و البته با آزادی عمل خوب در زمین. ما نمی‌توانیم فقط به تاکتیک فکر کنیم. بازیکنان راننده ماشینی هستند که تیم نام دارد. بازیکنان به این آزادی نیاز دارند. جزئیات کوچک در این بازی‌ها تعیین کننده هستند. در این مسابقه شاید کمی شانس هم به ما کمک کند، اما نمی‌توانیم به آن وابسته باشیم.»

توخل در مورد سابقه رویارویی‌هایش با رئال گفت: «با چلسی، پاری سن ژرمن و دورتموند مقابل رئال قرار گرفته‌ام. کریم بنزما در بازی دو سال پیش کلیدی بود و تاثیر زیادی روی صعود رئال داشت. حالا جود بلینگام کسی است که این نقش را دارد. سیستم رئال نسبت به قبل تغییر کرده است. همچنین رئال با وینیسیوس و کروس می‌توانند بر هر تیمی مسلط شوند. باید رئال را به عقب برانیم و البته در دفاع بسیار مراقب باشیم.»

پیش‌بینی گلزنی گنابری: «نمی‌دانم چرا ولی حس می‌کنم گنابری فردا برابر رئال گلزنی خواهد کرد. تقریبا مطمئنم.»

یک فینال زودهنگام: «این مسابقه مانند یک فینال است. ما به این بازی به‌عنوان یک فینال نگاه می‌کنیم و بهترین ترکیب را انتخاب خواهم کرد. بله، می‌دانیم که برخی از بازیکنان نمی‌توانند 90 دقیقه در زمین دوام بیاورند، اما به گونه‌ای بازی خواهیم کرد انگار بازی برگشتی وجود ندارد. من فقط به بازی فردا فکر می‌کنم نه به بازی برگشت.»

رسیدن به فینال ومبلی: «هدف ما رسیدن به ومبلی است. ما آرسنال را شکست دادیم و این به ما اعتماد به نفس زیادی داد و حالا بازی مقابل رئال مادرید گام بسیار مهمی است. ما مشتاق رقابت هستیم و فقط روی بازی فردا تمرکز کرده‌ایم.

ما به یک فضای شگفت‌انگیز در آلیانز نیاز داریم. نقش هواداران در بازی مقابل آرسنال کلیدی بود و حالا حتی بیشتر از آن. ما به‌خصوص در مقاطع سخت بازی به هواداران نیاز داریم.»

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار