| کد مطلب: ۱۱۱۳۹۵۶
لینک کوتاه کپی شد

یک پرسپولیسی و یک استقلالی در لیست سیاه گل‌محمدی!

به نظر می‌رسد یحیی گل محمدی سرمربی سابق پرسپولیس در صورت برداشته شدن موانع موجود از سر راهش، دوباره به فوتبال باز می‌گردد و هدایت تراکتور را بر عهده خواهد گرفت.

یک پرسپولیسی و یک استقلالی در لیست سیاه گل‌محمدی!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، پس از جدایی سرمربی خارجی تراکتور و تداوم بحران نتیجه‌گیری این تیم، کادر مدیریتی باشگاه تراکتور سراغ یحیی گل‌محمدی رفت تا سرمربی سابق پرسپولیس را به حضور در تبریز کند. حالا قرار شده اقدامات لازم صورت بگیرد و پس از رفع موانع موجود، یحیی هدایت قرمزپوشان آذری را بر عهده بگیرد. حالا حمید مطهری نیز به عنوان مربی موقت انتخاب شده و قرار است پس از روی کار آمدن یحیی گل‌محمدی به عنوان دستیار اول او در این مجموعه حضور داشته باشد. در چنین شرایطی اما اگر حضور یحیی را قطعی شده تلقی کنیم و مطمئن باشیم این مربی پرسپولیسی دوباره به فوتبال برمی‌گردد، تکلیف دو بازیکن تراکتور با سرمربی جدید این تیم کاملاً نامشخص است. بازیکنانی که اوقات بسیار پرفراز و نشیبی با یحیی گل‌محمدی داشته‌اند و به نوعی پای پرسپولیس نیز در این ماجرا به وسط کشیده می‌شود.

داستان جدایی نعمتی

سیامک نعمتی وقتی هنوز یحیی گل‌محمدی هدایت پرسپولیس را بر عهده داشت از این تیم جدا شد و صحبت بر سر آن بود که سیامک دیگر در پازل تاکتیکی یحیی قرار نداشت و به همین خاطر باید از پرسپولیس می‌رفت. اگرچه نعمتی خودش در این رابطه حرفی نزد و برای پرسپولیس آرزوی موفقیت کرد اما بعضی از اعضای خانواده‌اش در فضای مجازی به شدت مواضع تندی اتخاذ کردند و مصاحبه یحیی گل‌محمدی که در آن از کمال کامیابی نیا پس از جدا شدن تشکر کرده بود ولی حرفی از سیامک نعمتی بر زبان نیاورد نیز مزید بر علت شد تا بحث اختلاف طرفین تقویت شود. این نکته را هم فراموش نکنیم که سیامک در بازی رفت پرسپولیس و تراکتور سمت یحیی گل‌محمدی نرفت و این مسئله در همان زمان سر و صدای زیادی راه انداخت.

معمای نادری

بازیکن دیگری که اگر یحیی گل‌محمدی سرمربی تراکتور شود شرایطش عجیب خواهد شد، محمد نادری است. فوتبالیستی که علاوه بر پرسپولیس سابقه بر تن کردن پیراهن استقلال را هم در کارنامه خود دارد و پاییز سال ۱۳۹۹ با پیوستن به استقلال در نقش یکی از یاغیان فوتبال ایران ظاهر شد. البته نادری چند ماه قبل هنگام تقابل پرسپولیس و تراکتور به سمت گل‌محمدی رفت و طرفین با یکدیگر برخورد داشتند اما در مورد او نیز شایعات زیادی مطرح است که تا امروز نه خودش و نه گل‌محمدی آن را تایید نکرده‌اند. یکی از شایعات در مورد شکل ارتباط نادری و یحیی این بوده که محمد  قبل از جدا شدن از پرسپولیس در سال ۹۹ خواستار برگزاری جلسه با یحیی گل‌محمدی و صحبت کردن با او پیرامون وضعیتش و شکل حضور خود در ترکیب ثابت پرسپولیس شده بود اما سرمربی وقت قرمز پوشان تهرانی این قضیه را رد کرد و تاکید داشت همه باید برای رسیدن به ترکیب اصلی تلاش کنند و هیچکس از قبل فیکس نیست. از سوی دیگر تابستان سال گذشته این شایعه مطرح شد که نادری دلش می‌خواست دوباره به پرسپولیس برگردد ولی یحیی گل‌محمدی او را در لیست خرید خودش قرار نداد. ناگفته پیداست که هر دو مورد مذکور شایعات مطرح شده در فضای مجازی است و تا به امروز هیچ کدام از این دو طرف پیرامون آن صحبتی نکرده‌اند و احتمالاً تمایلی هم به حرف زدن در موردش یا حتی تکذیب آن نخواهند داشت چون اگر گل‌محمدی سرمربی تراکتور شود قطعاً شرایط جدیدی برای طرفین ایجاد خواهد شد.

 

منبع : خبر ورزشی

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار