| کد مطلب: ۱۱۱۲۹۳۸
لینک کوتاه کپی شد

جریمه رانندگی را آسان پرداخت کنید

مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا گفت: در دفاتر پلیس+۱۰ تعداد ۲۷ خدمت ارائه می‌شود اما در اپلیکیشن "پلیس من" ۳۵ خدمت در خدمت مردم است و پرداخت مستقیم جرائم رانندگی از طریق اپلیکیشن "پلیس من" نیز امکان پذیر است.

جریمه رانندگی را آسان پرداخت کنید

به گزارش آرمان ملی آنلاین، اپلیکیشن "پلیس من" برای راحتی شهروندان طراحی و به مخاطبان  عرضه شد و بنا شد تا اکثر خدماتی که در دفاتر پلیس +۱۰ انجام می‌شود، در این اپلیکیشن هم به مخاطبان ارائه شود.

تسنیم نوشت: اما در این اپلیکیشن در بخش خدمات مربوط به خدمات پرداخت قبض‌های جریمه فقط امکان مشاهده جرائم بود و لینکی برای پرداخت وجود نداشت! همین موضوع باعث می‌شد تا شهروندان برای پرداخت جرائم رانندگی خود به سایت‌های متفرقه مراجعه کنند و حتی در برخی مواقع هم به سایت‌های فیشینگ وصل شوند و نه تنها جرائم را پرداخت نکنند بلکه مالباخته هم شوند.

پیشنهاد گنجاندن لینک مستقیم پرداخت قبض جریمه در اپلیکیشن "پلیس من" ابتدا توسط خبرگزاری تسنیم به پلیس پیشنهاد شد و حالا این پیشنهاد توسط فراجا اجرایی شده است.

اپلیکیشن "پلیس من" در واقع یک دفتر پلیس+۱۰ مجازی است

در همین رابطه، مهدی سیدهاشمی؛ مدیرعامل شرکت پژوهش و توسعه ناجی بنیاد تعاون فراجا در گفت‌وگویی اظهار کرد: اپلیکیشن "پلیس من" در واقع یک دفتر پلیس+۱۰ مجازی است؛ همانطور که مردم برای انجام برخی خدمات مربوط به پلیس به دفاتر پلیس+۱۰ در سراسر کشور مراجعه می‌کنند، می‌توانند به این اپلیکیشن هم مراجعه و با پرداخت هزینه‌ای مانند هزینه مراجعه حضوری این خدمات را به صورت آنلاین دریافت کنند.

وی افزود: البته در دفاتر پلیس+۱۰ تعداد ۲۷ خدمت به مردم ارائه داده می‌شود و در اپلیکیشن "پلیس من" ۳۵ خدمت به مردم ارائه داده می‌شود! همچنین برخی از خدمات در اپلیکیشن "پلیس من" قرار است به زودی افتتاح شود.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار