| کد مطلب: ۱۱۰۹۳۱۰
لینک کوتاه کپی شد

مهدی بازم خارج از لیست کونسیسائو

سرمربی پورتو، دشمنی را در حق طارمی تمام کرد!

مهدی طارمی به طرز عجیبی و برای چندمین بازی پیاپی، جایی در فهرست تیم پورتو ندارد.

سرمربی پورتو، دشمنی را در حق طارمی تمام کرد!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، امشب پورتو در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی رقابت‌های جام حذفی پرتغال به مصاف ویتوریا گیمارش می‌رود. شاگردان سرجیو کونسیسائو که شانسی برای قهرمانی در رقابت‌های لیگ ندارند، امیدوارند که در تنها جام باقی مانده این فصل خود عنوان قهرمانی را به دست بیاورند.

بنا بر گزارش ورزش سه، ترکیب پورتو برای بازی امشب در شرایطی اعلام شد که یک بار دیگر سرمربی پورتو تصمیم گرفت تا نام مهدی طارمی را از فهرست بازیکنان مورد نظر خود خارج کنند تا ستاره ایرانی اژدها فصل عجیب خود را با یک سکونشینی در یک بازی دیگر ادامه دهد.

وضعیت برای طارمی به نحوی پیش رفته که کسی آخرین حضور ثابت او در ترکیب پورتو را به یاد ندارد. پس از دیدار هفته پانزدهم مقابل چاوز بود که مهدی طارمی برای حضور در تیم ملی و شرکت در جام ملت‌های آسیا پرتغال را ترک کرد.

از آن زمان تاکنون، پورتو در ۱۶ دیدار در رقابت‌های مختلف از جمله لیگ برتر، جام حذفی و لیگ قهرمانان اروپا به میدان رفته که سهم مهدی طارمی تنها ۲۲ دقیقه بازی برابر آروکا و ۳۲ دقیقه حضور در ترکیب اژدها مقابل آرسنال بوده است. البته او به دلیل آسیب دیدگی، چند بازی را نیز از دست داد.

اگر دیدارهایی که طی حضور طارمی در جام ملت‌ها را به حساب نیاوریم، از زمان بازگشت طارمی به پرتغال، او شاهد برگزاری ۱۰ مسابقه تیمش بوده است که با جدال امشب مقابل ویتوریا گیمارش این آمار به عدد ۱۱ می‌رسد ولی او به طرز عجیبی در مسابقات تیمش اغلب سکونشین بوده (چند بازی نیز مصدوم بود) و به جز همان دیدار دو دیدار که ذکر شد، هرگز فرصت حضور در ترکیب تیمش را به دست نیاورده است.

به نظر می‌رسد که سرجیو کونسیسائو از تصمیم مهدی طارمی برای جدایی از پورتو و پیوستن به اینتر بسیار خشمگین است چرا که با وجود حمایت‌های متعدد این سرمربی از مهاجم ایرانی در نشست‌های خبری، اما در عمل او اعتقادی به استفاده از طارمی در ترکیب تیمش ندارد.

باید دید این فصل عجیب برای آقای گل فصل قبل لیگ پرتغال چگونه به سر خواهد رسید. بازیکنی که امیدوار بود با درخشش در ادامه فصل، مدیران اینتر را بابت خریدش خوشحال کرده و نگرانی‌های آنها برای داشتن یک خط حمله پرقدرت در فصل بعد را برطرف کند، اما او این روزها به یک بازیکن سکونشین تبدیل شده است.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار