| کد مطلب: ۱۱۰۸۶۵۵
لینک کوتاه کپی شد

حلقه ازدواجی که موجب رهایی یک زن شد

کرمان بانوی کرمانی به مناسبت ایام لیالی قدر، با اهدای حلقه ازدواجش به ستاد دیه، زمینه آزادی یک بانوی زندانی جرائم غیرعمد را فراهم کرد.

حلقه ازدواجی که موجب رهایی یک زن شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، بانوی خیّر کرمانی با مراجعه به ستاد دیه، حلقه ازدواج خود را برای آزادی محکومان جرائم غیرعمد اهدا کرد.

ایسنا نوشت: وی در این رابطه بیان کرد: با توجه به تبلیغات ستاد دیه به منظور برگزاری جشن‌های گلریزان و همچنین به دلیل ایام لیالی قدر تصمیم گرفتم حلقه ازواجم را که ۲۰ سال آن را نگه داشته بودم و بارها در طول زندگی مشترکم دچار مشکل مالی شدم اما هیچ وقت آن را نفروختم، برای فراهم کردن زمینه آزادی یک نفر از محکومان جرائم غیرعمد اهدا کنم تا بتوانم در گره‌گشایی مشکل یکی از هموطنانم که ناخواسته وارد زندان شده، سهیم باشم.

براساس این گزارش، با مشارکت ستاد دیه استان کرمان و این بانوی خیر زمینه آزادی یک مددجوی نسوان از زندان فراهم شد.

بنابراین گزارش، مدیر یک مجتمع آموزشی در کرمان نیز با اشاره به تلاش این مجموعه برای پیشگیری از عدم ورود محکومان به زندان و در نهایت جمع آوری کمک‌ها در جهت آزادی زندانیان جرائم غیرعمد، مبلغ یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال که با همکاری دانش‌آموزان و والدین آنها جمع آوری شده بود، به ستاد دیه هدیه کرد.

با مبلغ اهدایی این مجتمع آموزشی و مشارکت ستاد دیه استان کرمان، زمینه آزادی شش مددجوی واجد شرایط غیرعمد از زندان فراهم شد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار