| کد مطلب: ۱۱۰۸۴۹۶
لینک کوتاه کپی شد

محمد محبی: گاهی کارپین را پدر صدا می‌کنم

محمد محبی، وینگر ایرانی روستوف، اعلام کرد که رابطه صمیمانه‌ای با سرمربی تیمش دارد.

محمد محبی: گاهی کارپین را پدر صدا می‌کنم

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، محمد محبی، وینگر ایرانی روستوف، به سوالاتی درباره والری کارپین سرمربی، این تیم پاسخ داده است.

روستوف شب گذشته در بازی هفته بیست و یکم لیگ روسیه به مصاف دینامو مسکو رفت و با نتیجه 4-1 برنده شد. در این بازی محبی 2 گل زد و ستاره تیمش در بازی خارج از خانه بود.

در پایان این بازی از او سوال شد که مربی تیمش را چگونه خطاب می‌کند که محبی پاسخ داد: "معمولاً او را آقا صدا می‌زنم اما گاهی اوقات هم به او "پدر" می‌گویم. وقتی کار اشتباهی انجام می‌‌دهید، ممکن است سر شما فریاد بزند اما فقط برای این است که شما بهتر عمل کنید."

چطور سرت داد می‌زند؟ محبی در پاسخ به این سوال گفت: "او فریاد نمی‌زند اما بعد از هر جلسات آنالیز در کلاس‌های تئوری، او به ما نشان می‌دهد کاری که کردیم درست نبوده و باید طور دیگری انجام می‌شد. به‌طور کلی صحبت‌های او در مورد نکاتی در مورد نحوه عملکرد بهتر بازیکنان در زمین است."

خبرنگار با اشاره به خونسردی محبی از او سوال کرد که آیا تا به‌حال کارپین به او گفته مثل یک تکه چوب است یا خیر، چون چنین چیزی قبلا اتفاق افتاده است. محبی در پاسخ به این سوال هم گفت: "نه، این اتفاق نیفتاده است. همه چیز همیشه محترمانه است."

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار