| کد مطلب: ۱۱۰۷۹۳۱
لینک کوتاه کپی شد

حرف‌های تلخ ستاره ملی‌پوش؛ در گوگل در مورد مرگ جست‌وجو می‌کردم!

ریچارلیسون، ستاره تاتنهام، پس از خروج برزیل از جام جهانی ۲۰۲۲، در مورد مشکلات سلامت روان خود صحبت کرد.

حرف‌های تلخ ستاره ملی‌پوش؛ در گوگل در مورد مرگ جست‌وجو می‌کردم!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، فدراسیون فوتبال برزیل (CBF) اعلام کرد که ماریسا لوسیا سانتیاگو روانشناس تیم آنها خواهد بود و ریچارلیسون از تصمیم فدراسیون برای جذب روانشناس استقبال کرد و اعتراف کرد که پس از دریافت مشاوره و روان‌درمانی حالش بهبود پیدا کرده است. خبر ورزشی نوشت: ریچارلیسون در مورد افسردگی پس از خروج برزیل از مرحله یک‌چهارم نهایی جام جهانی ۲۰۲۲ صحبت کرد و گفت که به نقطه‌ای رسیده بود که می‌خواست فوتبال را کنار بگذارد.

او به ESPN برزیل گفت: «من در دوران اوج خود در جام‌جهانی بازی کردم. بعد از جام جهانی به نظر می‌رسید که همه چیز به هم ریخت. واقعا افسردگی گرفته بودم و می‌خواستم تسلیم شوم. حتی من که از نظر روحی قوی به نظر می‌رسیدم به این نقطه رسیده بودم. فکر می‌کنم درمانگر نجاتم داد. فقط در مورد چیزهای پوچ فکر می‌کردم، حتی در گوگل هم در مورد مرگ سرچ می‌کردم. امروز به همه می‌گویم به دنبال یک روانشناس باشید، اگر به روانشناس نیاز دارید به سراغش بروید، زیرا صحبت با یک نفر خیلی خوب است. بسیار مهم است و چه خوش‌مان بیاید چه نیاید جان انسان‌ها را نجات می‌دهد. من هم قبلاً چنین تفکراتی داشتم، فکر می‌کردم مزخرف است و اگر پیش روانشناس بروم یعنی دیوانه هستم. در خانواده من افرادی هستند که فکر می‌کنند هر کسی که پیش روانشناس می‌رود دیوانه است. اما من این موضوع را درک کردم و به نظرم فوق‌العاده است، بهترین چیز است و بهترین اتفاق زندگی من است.»

در جام‌جهانی فشار زیادی بر روی شانه‌های ریچارلیسون وجود داشت. او در نهایت در چهار بازی سه گل به ثمر رساند و سلسائو در مرحله یک‌چهارم نهایی پس از شکست مقابل کرواسی از مسابقات خارج شد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار