| کد مطلب: ۱۱۰۷۹۱۳
لینک کوتاه کپی شد

هر وقت دیگر نتوانم بلافاصله کنار می‌روم

مسی از رفتن به پاری‌سن ‌ژرمن ناراضی است

لیونل مسی در جدیدترین گفت‌وگویی که داشته تاکید کرد هنوز به خداحافظی از فوتبال فکر نمی‌کند.

مسی از رفتن به پاری‌سن ‌ژرمن ناراضی است

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، لیونل مسی در 36 سالگی به سوالات تکراری در مورد پایان دوران حرفه‌ای خود عادت کرده است. او نه می‌داند این اتفاق چه زمانی می‌افتد و نه اینکه در آینده چه خواهد کرد.

در مصاحبه‌ای با پادکست بیگ تایم، از او در مورد رویاهایی که پس از قهرمانی جهان در سال 2022 باید برآورده کند، پرسیده شد.

مسی به این سوال اینچنین پاسخ داد: "در زمینه ورزشی، من به اندازه کافی خوش شانس بودم که تمام رویاهایم را محقق کردم و حقیقت این است که نمی‌توانم بیشتر از این چیزی بخواهم. سعی می‌کنم از همه چیزهایی که خداوند تاکنون به من داده استفاده کنم، که بسیار است."

بازیکن اینترمیامی در مورد آنچه که احساس می‌کند برای تصمیم گیری نهایی باید اتفاق بیفتد، صحبت کرد: "می‌دانم لحظه‌ای که احساس می‌کنم دیگر نمی‌توانم کار کنم، دیگر سرگرم نمی‌شوم یا به هم تیمی‌هایم کمک نمی‌کنم، زمان خداحافظی رسیده است. من خیلی از خودم انتقاد می‌کنم، می‌دانم چه زمانی خوب و چه زمانی بد بازی می‌کنم."

سن یک عامل تعیین کننده نخواهد بود، اما او تاکید کرده که وضعیت جسمانی برای او عامل مهمی است: "وقتی احساس کنم زمان آن رسیده است که آن قدم را بردارم، بدون فکر کردن به سن آن را انجام خواهم داد. اگر احساس خوبی داشته باشم، سعی می‌کنم به رقابت ادامه دهم، زیرا این چیزی است که دوست دارم و می‌دانم چگونه آن را انجام دهم. هنوز به خداحافظی فکر نکرده‌ام، سعی می‌کنم از زندگی روزمره و لحظات بدون فکر کردن به آینده لذت ببرم. امیدوارم مدتی دیگر به بازی ادامه دهم، چیزی که دوست دارم. وقتی زمانش برسد، مطمئناً راه را پیدا خواهم کرد."

این ستاره آرژانتینی بار دیگر جدایی عجولانه خود از بارسلونا به پاری سن ژرمن را یادآوری کرد: "زمانی که به پاری سن ژرمن رفتم، تغییر سختی بود چون در بارسلونا عملکرد بسیار خوبی داشتم و به ماندن فکر کرده بودم. آماده رفتن نبودم، همه چیز خیلی سریع اتفاق افتاد. من یک لیگ دیگر، یک باشگاه دیگر، یک رختکن جدید را کشف کردم. این تغییری بود که من به دنبال آن نبودم، بنابراین در ابتدا سخت بود."

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار