| کد مطلب: ۱۱۰۷۸۴۹
لینک کوتاه کپی شد

۴ دقیقه برای گلزنی آندریک در برنابئو کافی بود

یک فوق ستاره در فوتبال جهان متولد می‌شود!

الماس در نیمه اول به زمین آمد و جای رافینیا را گرفت و تنها چهار دقیقه طول کشید تا اولین گل خود را به ثمر برساند: او با در آغوش گرفتن پدرش در کنار زمین جشن گرفت.

یک فوق ستاره در فوتبال جهان متولد می‌شود!

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، در 17 سال و هشت ماه و 5 روزگی اولین بازی خود را در برنابئو انجام داد. اولین گل او در این استادیوم افسانه‌ای. دقیقاً 117 روز دیگر، اینجا خانه او خواهد بود: در 21 ژوئن او روی سن می‌آید و قرارداد خود را با رئال مادرید امضا می‌کند.

او فقط به 4 دقیقه نیاز داشت تا کاری را که سه روز قبل در ومبلی مقابل انگلیس انجام داده بود تکرار کند. شنبه گذشته او با زدن گل پیروزی مقابل انگلیس قهرمان ملی شد. چهار روز بعد، در سانتیاگو برنابئو، با شماره 21 بر پشت. فعلاً این شماره اوست. هر چند از این که 9 را دوست دارد ابایی ندارد. 

آندریک در ۱۷ سالگی در حال خراب کردن دیوارها و عبور از مرزهاست. سومین توپی که او در این مسابقه لمس کرد به انتهای تور دروازه اونای سیمون بوسه زد.

او به هیچ چیز دیگری نیاز نداشت؛ فقط یک حفره کوچک برای عبور از خط دروازه و گل. حالا این تصور درباره او وجود دارد که انگار تمام  دوره حرفه‌ای او در فوتبال بزرگسالان سپری شده است در حالی که او یک سال پیش حتی اولین بازی خود را برای تیم پالمیراس برزیل انجام نداده بود!

بازی در برنابئو چهارمین مسابقه ملی او برای برزیل و دومین گل ملی اوست. چیزی که نشان می‌دهد آندریک با گل یک رابطه عاشقانه دارد.

چنانکه ومبلی در روز شنبه او را تحت تاثیر قرار نداد و امشب هم برنابئو تاثیری روی اراده او برای گل زنی نگذاشت...

او نشان داد که نبضش نمی‌لرزد و شاید با بازیکن استثنایی رو در رو هستیم. یکی از کسانی که می‌تواند دورانی را رقم بزند.

او در ابتدای نیمه دوم بازی برزیل-اسپانیا با وینیسیوس و رودریگو در خط حمله برزیل قرار گرفت آنها به وضوح همدیگر را درک می‌کردند و لحظات ترسناکی را برای حریف می‌ساختند، چیزی که برنابئو را سرشار از سرخوشی برای تماشای این فوق ستاره جوان می‌کند.

مهاجمی که در گمنامی و توسط استعدادها استعدادیاب‌های رئال کشف شد و خیلی زودتر از آنکه به دنیای فوتبال معرفی بشود با رئال قرارداد بست.

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار