| کد مطلب: ۱۱۰۷۶۳۹
لینک کوتاه کپی شد

ادعای ریو فردیناند

آنری و رونالدو با کریستیانو مشکل دارند

ریو فردیناند اخیراً فاش کرد که فکر می‌کند تیری آنری و رونالدو برزیلی با کریستیانو رونالدو خصومت دارند.

آنری و رونالدو با کریستیانو مشکل دارند

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، ریو فردیناند شش سال در منچستریونایتد در کنار رونالدو بازی کرد. تیری آنری از سال 1999 تا 2007 بازیکن آرسنال بود و سپس به بارسلونا و نیویورک ردبولز رفت. آنری در لیگ برتر بارها مقابل یونایتد و رونالدو بازی کرد و چندین مورد نیز به یادماندنی بود.

این دو رکورد بیشترین جایزه بهترین بازیکن فصل (هر کدام دو بار) و همچنین بیشترین گل از ضربه آزاد مستقیم توسط یک بازیکن خارجی با 12 گل را دارند. 

ریو فردیناند، ستاره سابق منچستریونایتد و انگلیس، در یک پادکست درباره حس آنری و رونالدو برزیلی نسبت به کریستیانو رونالدو صحبت کرد.

در مورد رونالدوی برزیلی، فردیناند گفت: «مشکل اینجاست که این دو هم‌نام هستند. رونالدو نازاریو می‌گوید تو نام من را گرفته‌ای پس با تو مشکل دارم. چون او رونالدوی اصلی بود. سپس کریستیانو از راه رسید و همه از نازاریو با عنوان "رونالدو چاق" یاد کردند که بی‌احترامی است.»

در مورد اسطوره آرسنال: «در مورد تیری آنری نیز همینطور است. تیری به ندرت در مورد کریستیانو رونالدو خوب حرف می‌زند. کلیپی در ورزشگاه هایبوری دیدم که آنری به پشت سر رونالدو ضربه می‌زند یا چیزی شبیه به آن و کریستیانو هم او را هل می‌دهد. سپس کریستیانو گل برتری ما را به ثمر رساند. به نظر می‌رسد این دو داستان‌های خودشان را دارند که هنوز از ذهن تیری نرفته است.»

 

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار