| کد مطلب: ۱۱۰۷۵۸۱
لینک کوتاه کپی شد

پاسخ عجیب ماشاریپوف به مشکلاتش در استقلال!

جلال‌الدین مشاریپوف بازیکن استقلال یکی از ستارگان تیم ملی ازبکستان به تازگی مصاحبه کرده است.

پاسخ عجیب ماشاریپوف به مشکلاتش در استقلال!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، یکی از مسابقات حساس روز آینده مقدماتی جام جهانی مصاف ازبکستان و هنگ‌کنگ در تاشکند است. دیدار رفت این مسابقه با پیروزی 2 بر صفر شاگردان کاتانچ تمام شد تا آنها نیز به مانند ایران 7 امتیازی باشند و رتبه دوم جدول گروه پنجم را در اختیار داشته باشند. نکته غیرمنتظره در اردوی ازبکستان ترک ناگهانی اردو توسط کاتانچ است.

بنا بر گزارش ورزش سه، در آستانه مسابقه فردا جلال‌الدین ماشاریپوف که رهبر تیم ملی فوتبال ازبکستان به شمار می‌رود درباره بازی با هنگ‌کنگ و انتقادات به زمین برگزاری مسابقه، غیبت کاتانچ جدال با ایران و شرایط و مشکلاتش در استقلال صحبت کرده است که در ادامه می‌خوانید.

درباره بازی فردا صحبت کن.

در اولین بازی نمایش خوبی مقابل هنگ‌کنگ داشتیم. در آن بازی موقعیت‌های زیادی داشتیم اما از آنها استفاده نکردیم و می‌توانستیم با اختلاف بیشتر از دو گل برنده باشیم. می‌خواهیم در بازی فردا پیروز شویم و به دور بعدی راه پیدا کنیم. قصد داریم با این کار هواداران را خوشحال کنیم. بازیکنان برای بازی آماده هستند.

در مورد زمین هنگ‌کنگ زیاد صحبت شده است. شما به عنوان بازیکنی که آنجا بازی کرده‌اید چه می‌توانید بگویید؟

موضوع این است که ما در زمین‌های بدتر هم بازی کرده‌ایم. ما می‌توانیم از زمین عبور کنیم. با وجود شرایط بد زمین، بردیم و از این بابت خوشحالیم. حتی تساوی یا باخت به ذهنمان خطور نمی‌کرد. تمرینات پیش از بازی خود را در آن ورزشگاه انجام دادیم. می‌دانستیم که قرار است در یک زمین کوچک بازی کنیم. می‌دانیم که هنگ‌کنگ و سایر تیم‌های ملی از ما می‌ترسند.

غیبت فردا کاتانچ چه تاثیری روی بازیکنان خواهد داشت؟

همه بازیکنان حرفه‌ای هستند. توافق کردیم که جلسه با بچه‌ها جدی گرفته شود. فردا نباید اجازه بدهیم که نبود سرمربی مشخص شود و باید حال خوب را با آنها تقسیم کنیم.

مشکلاتت در «استقلال» حل شده است؟

مشکلی در استقلال ندارم. یک روز به دلیل درخواست مرخصی در تمرین شرکت نکردم. گزارش‌های مختلفی وجود داشت، اما مشکلی وجود نداشت، همه چیز خوب است و خوشحالم.

اگر هنگ‌کنگ را ببریم، خود به خود به دور بعد صعود می‌کنیم. فعلا فقط سوال اول حل نشده باقی مانده است. به‌عنوان بازیکنی که در لیگ برتر ایران بازی می‌کند، شکست دادن آنها را در ورزشگاه آزادی چقدر واقع بینانه می‌دانید؟

وقتی در «استقلال» با بازیکنان تیم ملی ایران صحبت کردم، گفتند ازبکستان قدرتمند است. همانطور که چندی پیش گفتم همه از تیم ملی ازبکستان می‌ترسند. امروز می‌توانیم بدون ترس با هر تیم ملی بازی کنیم.

دیدار تیم‌های ازبکستان و هنگ‌کنگ که از دور چهارم گروه "E" مرحله دوم مقدماتی جام جهانی برگزار شد فردا از ساعت 19:30 آغاز می‌شود. این دیدار به میزبانی ورزشگاه «بنیادکار» برگزار می‌شود.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار