| کد مطلب: ۱۱۰۷۳۲۶
لینک کوتاه کپی شد

درمان کودکان زیر ۷ سال رایگان شد

بهرام عین‌اللهی: با مصوبه هیئت دولت و ابلاغ به مراکز درمانی کودکان زیر هفت سال در مراکز درمانی دولتی کشور رایگان مداوا خواهند شد.

درمان کودکان زیر ۷ سال رایگان شد

به گزارش آرمان ملی آنلاین، وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: با مصوبه هیئت دولت و ابلاغ به مراکز درمانی کودکان زیر هفت سال در مراکز درمانی دولتی کشور رایگان مداوا خواهند شد.

تسنیم نوشت: بهرام عین‌اللهی ظهر امروز در بازدید از بیمارستان کودکان طالقانی گرگان اظهارداشت: با مصوبه هیئت دولت و ابلاغ به مراکز درمانی کودکان زیر هفت سال در مراکز درمانی دولتی کشور رایگان مداوا خواهند شد.

وی به دستاوردهای دولت سیزدهم در زمینه بهداشت و سلامت مردم اشاره کرد و افزود: افزوده شدن شانزده هزار تخت بیمارستانی به ویژه در مناطق کم برخوردار و محروم از جمله مهمترین این دستاوردهاست.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی همچنین از پیشرفت 12 درصدی ساخت بیمارستان جایگزین مرکز درمانی کودکان طالقانی گرگان خبر داد و گفت: بیمارستان طالقانی از جمله مراکز درمانی قدیمی استان گلستان اما دارای کادر درمانی قوی و مجهز است اما امیدواریم امسال و سال آینده با جذب اعتبارات ساخت بیمارستان جایگزین آن تکمیل شود.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار