| کد مطلب: ۱۱۰۶۹۴۲
لینک کوتاه کپی شد

رونالدو عاشق قرمه سبزی است

یکی از اتفاقات مهم فوتبالی در سال گذشته حضور رونالدو در ایران بود. بازیکنی که علاقه خاصی به قورمه سبزی دارد.

رونالدو عاشق قرمه سبزی است

به گزارش آرمان ملی به نقل از همشهری آنلاین، یکی از عجیب‌ترین اتفاقات امسال برای ورزش ایران، سفر یکی از بزرگ‌ترین ستاره‌های تاریخ فوتبال به تهران بود. رونالدو به همراه النصر به ایران سفر کرد تا روبروی پرسپولیس قرار بگیرد. اتفاقی که استقبالی بی‌سابقه از یک فوتبالیست در ایران را رقم زد و حتی موجب شد تپه‌های اطراف هتل محل استقرار النصر، به تسخیر مردم دربیاید.

این وسط چند اتفاق جذاب هم رخ داد. رونالدو در ایران با چند هوادار خاص برخورد کرد و توانست آرزوی بزرگ آنها را بر آورده کند. جالب اینکه مردم در بسیاری از طبقه‌های هتل اتاق گرفته بودند تا شاید برای چند ثانیه در لابی با این ستاره بزرگ ملاقات کنند. بعضی‌ها هم در نهایت موفق به انجام این کار شدند. خود کریس هم حسابی از این استقبال به وجد آمد و تازه متوجه شد که در ایران، چقدر طرفدار دارد. جالب اینکه او در برخورد با کادر فنی سپاهان در عربستان، از آنها شاکی شده بود که چرا برایش قرمه‌سبزی نیاورده‌اند! اینکه بازیکنی مثل کریس تا این حد به این غذا علاقه پیدا کرده بود نیز در نوع خودش جالب به نظر می‌رسید.

اگر این هایلایت خاص را کنار بگذاریم، سال ۱۴۰۲ در فوتبال باشگاهی آسیا یک سال کابوس‌وار برای فوتبال ایران به شمار می‌رفت. استقلال که اصلا مجوز حرفه‌ای نگرفت، تراکتور در همان پلی آف حذف شد، نساجی و پرسپولیس هم در دور گروهی کنار رفتند. سپاهان هم که یک بازی خانگی‌اش از سوی AFC ۳ بر صفر به سود حریف شده بود هم در نهایت روبروی الهلال زانو زد. حتی یک تیم ایرانی بین ۸تیم برتر این فصل لیگ قهرمانان قرار نگرفت و این یک شاهکار عجیب برای فوتبال ایران به شمار می‌رفت. این اتفاق در آینده سهمیه‌های ایران در آسیا را کاهش خواهد داد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار