| کد مطلب: ۱۱۰۶۷۴۵
لینک کوتاه کپی شد

زیدان ناکام شد

رییس فدراسیون فوتبال فرانسه به شایعات حضور زیدان بر روی نیمکت این تیم پایان داد.

زیدان ناکام شد

به گزارش آرمان ملی به نقل از مهر،زین الدین زیدان ستاره سابق فوتبال فرانسه و سرمربی پیشین تیم فوتبال رئال مادرید که با این تیم سابقه قهرمانی در لالیگا و لیگ قهرمانان آسیا را در کارنامه دارد از زمانی که از هدایت کهکشانی‌ها کنار رفت همواره یکی از گزینه‌های جانشینی «دیدیه دشان» در تیم ملی فوتبال فرانسه بوده است.

از سوی دیگر، دیدیه دشان با تیم ملی فرانسه آمار درخشانی از خود به جا گذاشته است و در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه بر سکوی قهرمانی ایستاد و در جام جهانی ۲۰۲۲ قطر هم موفق شد عنوان نایب قهرمانی را کسب کند. او همچنین با این تیم موفق شد لیگ ملت‌های اروپا در فصل ۲۰۲۰ را فتح کند.

«فیلیپ دیالو» رئیس فدراسیون فوتبال فرانسه در اظهار نظری حمایت خود را از دیدیه دشان اعلام کرد و به نوعی به شایعات حضور زیدان در تیم ملی فرانسه پایان داد. فیلیپ دیالو در این خصوص گفته است که فارغ از هر نتیجه‌ای که فرانسه در رقابت‌های یورو ۲۰۲۴ کسب کند دیدیه دشان تا پایان جام جهانی ۲۰۲۶ روی نیمکت خروس‌ها خواهد نشست.

دیالو در گفت و گویی که با خبرگزاری لوفیگارو فرانسه داشت گفت: حتی اگر فرانسه در یورو ۲۰۲۴ نتیجه ضعیفی کسب کند زیدان در تابستان به این تیم نخواهد آمد و تحت هر شرایطی دشان را حفظ خواهد کرد.

او ادامه داد: در حال حاضر دشان و بازیکنان تیم در شرایط خوبی به سر می‌برند و هدف ما امروز این است که این انسجام و همدلی را حفظ کنیم.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار