| کد مطلب: ۱۱۰۶۶۸۴
لینک کوتاه کپی شد

تلاش بایرن برای حفظ کاپیتان پرطرفدار

مذاکرات بایرن مونیخ با یاشوا کیمیش، ستاره آلمانی، برای امضای قرارداد جدید آغاز شده است.

تلاش بایرن برای حفظ کاپیتان پرطرفدار

به گزارش آرمان ملی آنلاین، کیمیش مثل بسیاری از بازیکنان بایرن مونیخ روزهای سختی را در این فصل سپری کرد و با مشکلات بسیاری روبرو شد که بخشی از آنها به دلیل اختلاف نظری بود که با توماس توخل داشت. 

مشکلات او با این مربی آلمانی تا حدی جدی شد که بسیاری از رسانه‌های این کشور مدعی شده بودند که او به صورت جدی به دنبال ترک بایرن در پایان فصل است اما توافق مدیران این باشگاه با توخل برای قطع همکاری با او در پایان فصل شرایط را تغییر داده است. 

حالا اسکای اسپورت آلمان خبر داده که مذاکرات اولیه بین مکس ایبرل، مدیر ورزشی بایرن، با کیمیش انجام شده اما تمدید قرارداد او هنوز قطعی نیست ولی این باشگاه تمام تلاشش را به کار گرفته که او را با وجود داشتن پیشنهادهایی از لیورپول، منچسترسیتی و بارسلونا به ادامه حضور در آلیانز آرنا متقاعد کند. 

این ستاره آلمانی هم علاقه زیادی به بایرن دارد و مایل است که همچنان به حضورش در این باشگاه ادامه دهد، خصوصا که حضور یک مربی جدید در تابستان روی نیمکت این تیم می‌تواند شرایط را به سود او تغییر دهد. مدیران بایرن هم علاقه زیادی به کیمیش دارند و امیدوار هستند که بتوانند او را حفظ کنند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار