| کد مطلب: ۱۱۰۶۶۸۱
لینک کوتاه کپی شد

خرید امباپه هوشمندانه نیست؟!

سر جیم رتکلیف مالک جدید باشگاه منچستریونایتد، در مورد سیاست خود در نقل و انتقالات و اشتباه باشگاه در سال‌های گذشته صحبت کرد.

خرید امباپه هوشمندانه نیست؟!

به گزارش آرمان ملی آنلاین، سر جیم رتکلیف، جدیدترین سهامدار منچستریونایتد، به رئال مادرید هشدار داد که ممکن است با جذب کیلیان امباپه اشتباه کرده باشد. او همچنین استراتژی نقل و انتقالات شیاطین سرخ برای سال‌های آینده را فاش کرد. رئیس کمپانی اینئوس که دومین مرد ثروتمند بریتانیا است، عنوان کرد که منچستریونایتد در آینده پول‌های کلان صرف ستاره‌های بزرگ نخواهد کرد و این دامی است که تیم لیگ برتری از سال ۲۰۱۳ در آن گرفتار شده است.

خبر ورزشی نوشت: رتکلیف رویای احیای دوران شکوه سر الکس فرگوسن در منچستریونایتد را (با به خدمت گرفتن بازیکنانی مانند رایان گیگز، دیوید بکام، پل اسکولز و وین رونی) در سر دارد. اما اصرار دارد که مسیر رسیدن به موفقیت را خریداری نخواهد کرد و می‌خواهد موفقیت باشگاه به طور ارگانیک به دست بیاید، نه مصنوعی، و اعلام می‌کند که ستاره‌هایی مانند کیلیان امباپه را به خدمت نخواهد گرفت.

به گزارش نشریه مارکا، رتکلیف در پادکست باشگاه دوچرخه‌سواری گراینت توماس در مورد مهاجم فرانسوی که ۳۲۷ گل برای باشگاه و کشور به ثمر رسانده و جام جهانی را برده، گفت: «ترجیح می‌دهم به جای صرف هزینه‌های گزاف برای خرید موفقیت، کیلیان امباپه بعدی را به خدمت بگیرم. خرید امباپه چندان هوشمندانه نیست. هر کسی می‌تواند بفهمد که پیدا کردن امباپه، بلینگام یا روی کین بعدی بسیار سخت‌تر است.»

آیا منچستریونایتد برای جذب جود بلینگام تلاش خواهد کرد؟

سهامدار جدید درباره جود بلینگام، فوتبالیست انگلیسی که رئال مادرید بیش از ۱۰۰ میلیون برای او پرداخت کرد، صحبت کرد و از سوال در مورد بلینگام استفاده کرد تا سیاست خود را با جزئیات بیشتری توضیح دهد: «او یک فوتبالیست بزرگ است اما تمرکز ما روی این موضوع نیست. راه حل ما این نیست که پول زیادی را برای چند بازیکن بزرگ خرج کنیم. اگر به ۱۰ سال گذشته نگاه کنید می‌بینید که باشگاه این کار را بارها انجام داده. اولین کاری که باید انجام دهیم این است که افراد مناسب را در مکان‌های مناسب قرار دهیم، باشگاه را مدیریت و سازماندهی کنیم. ما باید مطمئن شویم که افراد درستی را استخدام می‌کنیم، بخش حیاتی اداره یک باشگاه فوتبال، خرید درست و یافتن بازیکنان جدید است.»

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار