| کد مطلب: ۱۱۰۶۶۳۳
لینک کوتاه کپی شد

بازداشت عامل تیراندازی پاکدشت

 فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت از دستگیری عامل تیراندازی و کشف یک قبضه سلاح جنگی به همراه ۱۰ عدد فشنگ در این شهرستان خبر داد.

بازداشت عامل تیراندازی پاکدشت

به گزارش آرمان ملی به نقل از ایسنا،نجم الدین مرادی امروز ۲ فرودین ماه در تشریح این خبر اظهار کرد: در پی وقوع یک فقره درگیری خانوادگی و تیراندازی در یکی از روستاهای اطراف شهرستان پاکدشت، بلافاصله مراتب به صورت ویژه به منظور شناسایی عامل یا عاملان در دستورکار ماموران پلیس امنیت این شهرستان قرار گرفت

وی گفت: ماموران پس از انجام تحقیقات گسترده و اقدامات پلیسی دریافتند که عامل تیراندازی در نتیجه یک درگیری خانوادگی اقدام به تیراندازی کرده و از محل متواری شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت در ادامه بیان کرد: با تحقیقات به عمل آمده متهم شناسایی و در یک عملیات پلیسی از وی یک قبضه کلت کمری جنگی به همراه ۱۰ عدد فشنگ کشف شده و در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و متهم روانه زندان شده است.

در پایان نجم الدین مرادی فرمانده انتظامی شهرستان پاکدشت خاطرنشان کرد: پلیس و دستگاه قضاء با تمام توان به مخلان نظم وامنیت عمومی اجازه عرض اندام نداده و با کسانی که بخواهند به هرنوعی آسایش مردم را به مخاطره بیندازند، برخورد قاطع خواهند کرد.

 

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار