| کد مطلب: ۱۱۰۶۳۲۷
لینک کوتاه کپی شد

نفس تازه طارمی، در تیم ملی

​بعد از تجربه عجیب چند هفته اخیر در‌ پورتو اکنون طارمی به عنوان ستاره شماره یک وارد اردوی تیم ملی شده است.

نفس تازه طارمی، در تیم ملی

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، جام ملت‌ها یکی دیگر از تورنمنت‌هایی بود که مهدی طارمی علیرغم انگیزه بالایی که برای درخشش و دستیابی به افتخاری بزرگ در آن داشت، از دستش رفت.

با این حال با توجه به بازار داغ نقل و انتقالاتی برای این مهاجم ایرانی در فوتبال اروپا، به نظر می‌رسید او در بازگشت به تیمش در پرتغال شرایط خوبی را در سال نوی میلادی دنبال کند.

نهایی شدن انتقال به اینتر  در ایتالیا می‌توانست یک اتفاق بزرگ در دوران فوتبالی مهاجم اول تیم ملی تلقی شود اما در اتفاقی عجیب طی هفته‌های اخیر اوضاع در پورتو به سود او پیش نرفته و نیمکت نشینی و حتی دوری از لیست بازی این تیم، مدعی آقای گلی در این تیم را کاملا کلافه کرده است.

طارمی اما اکنون اینجاست؛ در تهران و سال نوی متفاوتی را دنبال می‌کند. قطعا سال جدید اخبار جدیدی را از طارمی شاهد خواهیم بود، از تلاش او به همراه هم‌تیمی‌هایش برای دستیابی به سهمیه جام جهانی تا نمایشی درخشان در تیم جدیدش. او بعد از مدت‌ها از شر شرایطی که در‌ پورتو به واسطه نزدیک شدن به روزهای پایانی قراردادش با آن دچار شده فاصله می‌گیرد و فرصت نفس کشیدن در فضای تیم ملی را نصیب خود می‌بیند.

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار