| کد مطلب: ۱۱۰۶۳۰۸
لینک کوتاه کپی شد

اتفاقی که امشب برای پل طبیعت در تهران می‌افتد

پل طبیعت امشب به مناسبت سال نو ساعت ۲۳:۰۰ نورافشانی ویژه و خاص می‌شود.

به گزارش آرمان ملی آنلاین، محمدحسین حجازی مدیرعامل شرکت نوسازی عباس‌آباد گفت: نورافشانی پل طبیعت که به صورت زنده قرار است از شبکه سه سیما پخش شود در شبکه‌های اجتماعی نیز به صورت زنده پوشش داده خواهد شد. خبرآنلاین نوشت: وی افزود: علاقمندان برای حضور در این جشن نورافشانی می‌توانند به آدرس بزرگراه حقانی، بعد از چهار راه جهان کودک، خیابان شهیدی، منطقه فرهنگی و گردشگری عباس‌آباد، پل طبیعت مراجعه کنند و از نزدیک این رویداد زیبا را نظاره‌گر باشند.

حجازی ادامه داد: بهره‌برداری از کارت گردشگری تهران دینی، بهره‌برداری از نخستین ایستگاه گردشگری هوشمند، برگزاری تورهای مشترک گردشگری، برگزاری تورهای پیاده‌روی، ویژه برنامه موزه نادر ابراهیمی، ویژه برنامه چشم پرچم، برپایی نمایشگاه صنایع دستی، افطاری ساده، تور تخصصی پرنده‌نگری برای نخستین بار در تپه‌های عباس‌آباد، ارائه بسته گردشگری به تور اپراتورهای تهرانگردی و اجرای فرش گل سرفصل‌های برنامه‌های نوروز محسوب می‌شود.

به گزارش همشهری آنلاین، وی اظهار کرد: در آینده نزدیک استقرار تاکسی گردشگری سبز، برگزاری بزرگترین رویداد گردشگری شهری با مشارکت سازمان جهانی گردشگری، از برنامه‌هایی است که در این مجموعه آغاز خواهد شد.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار