| کد مطلب: ۱۱۰۶۲۴۸
لینک کوتاه کپی شد

تصمیم ستاره محبوب گواردیولا: جدایی از سیتی

​برناردو سیلوا، ستاره پرتغالی منچسترسیتی، می‌گوید قصد دارد بار دیگر با پیراهن بنفیکا بازی کند.

تصمیم ستاره محبوب گواردیولا: جدایی از سیتی

به گزارش آرمان ملی آنلاین ، قرارداد سیلوا با منچسترسیتی در تابستان سال 2026 به پایان خواهد رسید و همین موضوع باعث شده که شایعات بسیاری درباره احتمال جدایی او از این باشگاه در دو سال آینده به گوش برسد. 

این بازیکن نقش مهمی را در موفقیت‌ها و قهرمانی‌های سیتی در چند فصل اخیر ایفا کرده است و رابطه بسیار خوبی هم با گواردیولا دارد. سرمربی سیتی چند روز قبل مدعی شده بود که دوست ندارد او را از دست بدهد و روی حفظ او در این باشگاه در چند فصل آینده تاکید کرده بود.

اما به نظر می‌رسد که ایده ترک سیتی و پیوستن به بنفیکا برای این ستاره پرتغالی بسیار جدی است. این در حالی است که او پیشنهادهایی از سوی بارسلونا و لیگ عربستان هم داشت اما آنها را نپذیرفت ولی پیش‌بینی می‌شود که به‌صورت جدی به حضور دوباره در لیگ پرتغال فکر کند. 

سیلوا در گفت‌وگو با نشریه پرتغالی SIC در پاسخ به سوالی در این باره اظهار داشت: «چقدر از بازگشت به این کشور دور هستم؟ فکر کنم مردم از این سوال خسته شده باشند چون برای مدتی طولانی است که همیشه این سوال مطرح بوده است. 

من اطمینان دارم که بازخواهم گشت. نمی‌دانم چه زمانی، مشخص کردن بازه زمانی برای این اتفاق دشوار است. نمی‌توانم بگویم در عرض دو یا سه سال آینده یا شاید حتی سال بعد. اما بارها پیش از این گفته بودم و فکر می‌کنم مردم از شنیدن این جمله خسته شده‌اند که هدف زندگی حرفه‌ای و شخصی من بدون هیچ تردیدی این است که به بنفیکا برگردم.»

منبع : ورزش3

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار