| کد مطلب: ۱۱۰۶۰۵۱
لینک کوتاه کپی شد

800 میلیون بده، سوزوکی جیمنی بخر

اولین دستگاه سوزوکی جیمنی پلاک ملی را دریافت کرد. این شاسی بلند آفرودی توسط شرکت راسا موتور خاورمیانه به بازار ایران آمده و فعلاً فروش نسخه ۵ در آن آغاز شده است.

800 میلیون بده، سوزوکی جیمنی بخر

به گزارش آرمان ملی آنلاین، اولین دستگاه سوزوکی جیمنی پلاک ملی را دریافت کرد. این شاسی بلند آفرودی توسط شرکت راسا موتور خاورمیانه به بازار ایران آمده و فعلاً فروش نسخه ۵ در آن آغاز شده است. انتخاب نوشت: اولین سوزوکی جیمنی پلاک ملی از نسخه سه در این شاسی بلند ژاپنی است که مالکیت آن برای شرکت راسا موتور خاورمیانه بوده و به تست های فنی اختصاص داشته است. حال گفته می شود که بزودی پلاک ملی جیمنی ۵ در هم صادر می شود و در آینده نزدیک، فروش نسخه سه در این محصول وارداتی هم در سامانه آغاز می گردد.

سوزوکی جیمنی سه در با نسخه GLX توسط راسا موتور خاورمیانه به فروش می رسد. این خودرو به پیشرانه ۱.۵ لیتری تنفس طبیعی مجهز است. این پیشرانه چهار سیلندر و ۱۶ سوپاپ ۱۰۱ اسب بخار قدرت را با گشتاور۱۳۰ نیوتن متر تولید می کند. جعبه دنده جیمنی راسا موتور خاورمیانه از نوع ۴ سرعته اتوماتیک AT با فناوری اووِر درایو است که توان را به چرخ های جلو و عقب می رساند. مصرف سوخت بهینه جیمنی کمتر از ۷ لیتر به ازای هر ۱۰۰ کیلومتر است و یکی از کم استهلاک ترین پیشرانه های کمپانی سوزوکی را دارد.

سوزوکی جیمنی راسا موتور خاورمیانه در تیپ GLX به فرمان کمکی برقی، تنظیم وضعیت انتقال قدرت چرخ های جلو و عقب با قابلیت کمک سنگین، شبیه ساز قفل دیفرانسیل الکتریکی، کروز کنترل، نمایشگر لمسی ۹ اینچی، شش کیسه هوا، سنسور پارک و دوربین دنده عقب، تهویه اتوماتیک، سامانه کنترل پایداری الکتریکی، سامانه کنترل شروع حرکت در سربالایی، سامانه کنترل حرکت در سراشیبی، فناوری LED چراغ ها با چراغشوی، سنسور نور و… مجهز است.

 

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار