لینک کوتاه کپی شد

ایرج طهماسب با کدام عروسک‌ها به تلویزیون می‌آید؟

محمدرضا خوشرو ، مدیر شبکه نسیم در بازدید از برنامه «کودک شو» به ویژگی‌های نوروزی مسابقه اشاره و بیان کرد که این برنامه در فصل جدید متنوع شده است.

 ایرج طهماسب با کدام عروسک‌ها به تلویزیون می‌آید؟

به گزارش آرمان ملی آنلاین، محمدرضا خوشرو مدیر شبکه نسیم به همراه احمد لنگرودی قائم مقام و دیگر مدیران این شبکه ۲۷ اسفند از پشت صحنه «کودک شو» بازدید کردند.

مسابقه «کودک شو» این روزها ویژه نوروز ضبط و تصویربرداری می‌شود که سیروس میمنت و سیاوش چراغی پور شرکت کننده‌های مهمان روز گذشته بودند. بخش‌هایی از این برنامه نیز با حضور مدیران شبکه نسیم ضبط شد.

محمدرضا خوشرو در بخشی از این بازدید درباره فصل جدید «کودک شو» تصریح کرد: این مسابقه در فصل جدید با تغییرات محتوایی و ساختار تازه ای مواجه شد. مخاطبان از تغییرات ایجاد شده استقبال کردند به ویژه بازی‌های کششی که تلاش شده هیجان انگیز هم باشد.

وی اضافه کرد: در فصل‌های قبل یک سری بازی‌ها می‌چرخید اما این فصل دچار تنوع شده است و هر چند قسمت بازی‌ها تغییر دارد. مخاطب از این جنس بازی‌ها که در یک اجرای تلویزیونی سخت است، شگفت زده می‌شود.

خوشرو درباره برنامه ویژه نوروزی عنوان کرد: این ویژه برنامه ۱۰ قسمت است که از اول فروردین و تا قبل از ایام شب‌های قدر ادامه دارد و از دوستان هم می‌خواهیم که برای عید فطر هم یک ویژه برنامه داشته باشند.

مدیر شبکه نسیم در ادامه درباره بازگشت ایرج طهماسب تصریح کرد: این یک فصل از مجموعه «مهمانی» است که چند وقتی است طراحی شده و مراحل پیش تولید آن هم شروع شده است و امیدواریم با حمایت مالی که قرار است رقم بخورد برنامه‌ای شاد را با حضور آقای طهماسب داشته باشیم.

وی با اشاره به شخصیت‌های قبلی که در این مجموعه حضور دارند، گفت: فامیل دور، ببعی، جیگر، آقای همساده از جمله این شخصیت‌ها هستند. از آنجایی که هنوز در خدمت حمید جبلی نبوده ایم کلاه قرمزی و پسرخاله حضور ندارند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار