| کد مطلب: ۱۰۹۶۵۷۱
لینک کوتاه کپی شد

دلیل حذف مهدی قائدی در بازی مقابل قطر

عدم حضور مهدی قایدی در بازی برابر قطر، یک سوال بدون پاسخ ماند.

دلیل حذف مهدی قائدی در بازی مقابل قطر

به گزارش آرمان ملی آنلاین،  شکست تیم ملی ایران برابر قطر در شرایطی که ملی پوشان بهترین فرصت ممکن برای کسب قهرمانی آسیا را داشتند، تلخ و غیرقابل باور است. با توجه به صعود اردن به فینال، به نظر می‌رسید که فینال به مراتب راحت‌تری در انتظار ملی پوشان باشد ولی موضوع اصلی یعنی رسیدن به بازی پایانی تحقق پیدا نکرد.

یکی از سوالات مهم پیرامون شکست تیم ملی، به عدم حضور مهدی قایدی در زمین مسابقه برمی‌گردد. بازیکنی که در دور گروهی خوش درخشید و یکی از ستاره‌های تیم ملی بود و توانست دروازه فلسطین و هنگ‌کنگ را باز کند، 90 دقیقه برابر قطر روی نیمکت نشسته بود

این اتفاق در شرایطی رخ داد که عملکرد دیگر هم پستی‌های او در درون زمین، ضعیف و به دور از فرم همیشگی بود اما امیر قلعه‌نویی و کادرفنی تیم ملی ترجیح داد تا به‌جای قایدی، از شهریار مغانلو و رضا اسدی در خط حمله تیم ملی بهره ببرد.

در دقایقی که تیم ملی می‌توانست با حرکات انفجاری و دریبل‌های ریز قایدی، مدافعان قطری را از پیش رو برداشته و موقعیت خلق کند، اما این بازیکن ریز نقش روی نیمکت ماند تا عدم حضور او در زمین مسابقه به علامت سوالی تبدیل شود که احتمالا کادرفنی تیم ملی در بازگشت به تهران به آن پاسخ خواهد داد.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار