| کد مطلب: ۶۰۰۸۴۵
لینک کوتاه کپی شد

مسمومیت دانش آموزان دختر در ساری، بابل و آمل / علائمی که در دانش آموزان دختر ایجاد شد

قبل از ظهر امروز دانش آموزان مدرسه متوسطه اول دخترانه شهید خانزاد آمل با حس ناراحتی در ناحیه چشم و معده ابراز نگرانی کرده و با تماس اولیای این مدرسه و تماس با اورژانس ۱۱۵ چند دستگاه آمبولانس دختران را بری مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

مسمومیت دانش آموزان دختر در ساری، بابل و آمل / علائمی که در دانش آموزان دختر ایجاد شد

آرمان ملی آنلاین ایسنا نوشت، دانش‌آموزان بسیاری از استان‌های کشور در هفته‌های اخیر با حضور در مدرسه به دلایل نامعلومی از سوزش چشم و درد شکم ناراحت بودند و امروز دانش‌آموزان دو مدرسه شهرستان‌های آمل و بابل استان مازندران هم به دلایل نامشخصی راهی بیمارستان شدند.

قبل از ظهر امروز دانش‌آموزان مدرسه متوسطه اول دخترانه شهید خانزاد آمل با حس ناراحتی در ناحیه چشم و معده ابراز نگرانی کرده و با تماس اولیای این مدرسه و تماس با اورژانس ۱۱۵ چند دستگاه آمبولانس دختران را بری مداوا به بیمارستان منتقل کردند.

در همین خصوص، "سیدعباس حسینی" فرماندار ویژه شهرستان آمل در بیمارستان امام رضا(ع) این شهر حضور یافت و از دانش‌آموزان دختر بستری دربخش اورژانس این بیمارستان عیادت ودلجویی کرد.

بخش اورژانس بیمارستان امام رضا(ع) آمل با حضور خانواده‌های دانش‌آموزان به یکی از بخش‌های شلوغ این بیمارستان تبدیل شده و مدیران بخش‌های درمانی این بیمارستان ومسئولان شبکه بهداشت ودرمان نیز حضور دارند.

قابل ذکر است که در همین ساعت تعدادی از دانش‌آموز مدارس دخترانه صبوری، فهیما و فریده‌میری بابل به اورژانس بیمارستان شهید بهشتی این شهرستان منتقل شدند.

در حال حاضر دانش‌آموزان در حال اکسیژن تراپی هستند.

البته عصر یکشنبه ۸ دانش‌آموز ساروی هم با علائم سوزش چشم و در شکم راهی بیمارستان امام خمینی ساری شدند.

ارسال نظر

هشتگ‌های داغ

آخرین اخبار

پربازدیدترین اخبار