از کسی کمک می‌گیرم که در «رئال» حضور دارد

سرمربی تیم فوتبال فولادخوزستان گفت: یکی از نفراتی که سال گذشته کنار ما بود و به من کمک انجام می‌داد در رئال‌مادرید کار می‌کند.
 منشور اخلاقی  
جواد نکونام در حاشیه تمرین تیم فولاد خوزستان اظهارداشت: در ابتدا جا دارد از اعضای هیات‌مدیره و کارخانه فولاد به‌خاطر اعتمادی که به من داشتند تشکر کنم. با توجــه به شــرایط رخ داده باید تیم را از نظر روحی و روانــی ریکاوری کنیم، هر چند زمان برای کار بدنسازی نداریم. سرمربی فولاد در خصوص قوانین جدید و منشوراخلاقی که برای بازیکنــان در نظر گرفته است، گفت: این قوانین به هر تیمی که بروم وجود دارد. بازیکن باید رفتار و عملکرد حرفه‌اش داشته باشد. با توجه به قراردادی که بازیکنان با باشگاه می‌بندند باید در چارچوب اخلاقی که تیم برای آنها تعریف می‌کند قرار بگیرنــد. بازیکنــان مطمئن باشند این قوانین به سود خودشان است.
 جدایی 
سرمربی فولاد تصریح کرد: دوست ندارم در مورد گذشته صحبت کنم. قطعا بحث من مالی نبود و در این سال‌ها اصلا مباحث مالی وجود نداشت. مباحث مالی اولویت بعدی بود اما ممکن است شیطنت‌هایی در این زمینه صورت بگیرد. من به‌خاطر هواداران فولاد می‌گویم که بدانند بین من و فولاد بحث مالی وجود نداشت. نکونام اظهارکرد: مهم این است که الان کجا قرار داریم و امیدوارم به موفقیت برسیم. مسائل بدنی در فوتبال روز دنیا خیلی مهم است و به‌خاطر همین سعی می‌کنم بهترین نفرات را در کنار خودم داشته باشم که از نظر بدنی و ریکاوری به تیم کمک کنند.
 کمک 
وی خاطرنشــان کــرد: یکی از نفراتی که سال گذشتــه کنــار ما بود در رئال‌مادرید کار می‌کند، این فرد سال گذشته در سایه کنار تیم ما بود و به ما کمک کرد. نکته دیگر این است که پارسال هواداران وقتی صبر و حمایت کردند تیم ما موفق شد و مطمئنا اگر این شرایط امسال وجود داشته باشد آخر فصل رتبه خوبی کسب خواهیم کرد. دو سال پیش در روز آخر سهمیه گرفتیم که اگر می‌باختیم پنجم می‌شدیم و در فصل پیش هم با یک امتیاز اختلاف ششم شدیم هر چند تا روز آخر در کورس سهمیه بودیم. در نهایت هم جام‌حذفی را گرفتیم. این تیم همان تیم است و قطعا بهتر می‌شود چون بازیکنان با تفکرات تاکتیکی ما آشنا شده‌اند.
 قهرمانی؟
سرمربی فولاد در پاسخ به این سوال که چقدر با تیمش به قهرمانی فکر می‌کند، گفت: من همیشه آدم جاه‌طلبی هستم و دوست دارم به موفقیت برسم. با بودن سپاهان، استقلال و پرسپولیس و تیم‌هایی که خیلی زود شروع کردند شرایط ما کاملا نابرابر است. سال گذشته هم این تیم را قهرمان جام‌حذفی کردیم اما حدود 2 ماه و نیم بدنسازی کرده بودیم. قطعا نیم‌فصل اول خیلی سختی را خواهیم داشت چون شرایط بدنی بازیکنان ایده‌آل من نیست. در این راه مصدومانی خواهیم داشت اما در نیم‌فصل دوم برنامه‌های خوبی داریم و تیمی خواهیم داشت که هم در آسیا و هم لیگ و هم در جام‌حذفی بهترین عملکرد را داشته باشد. بازیکنان ما باید بدانند هیچ نامی بزرگتر از هواداران و باشگاه فولاد نیست و ان‌شاءا... که امسال سالی موفق داشته باشیم.

ارسال دیدگاه شما

روزنامه در یک نگاه
ویژه نامه